Kvalitní a rychlý mixér Bamix

O efektivitě a spolehlivosti tyčového mixéru rozhoduje především počet otáček za minutu, které výrobce uvádí mezi technickými parametry. Právě počet otáček určuje, jak rychle a důkladně si přístroj poradí se zpracováním surovin do požadované konzistence.

Titulka pro: Kvalitní a rychlý mixér Bamix

O efektivitě a spolehlivosti tyčového mixéru rozhoduje především počet otáček za minutu, které výrobce uvádí mezi technickými parametry. Právě počet otáček určuje, jak rychle a důkladně si přístroj poradí se zpracováním surovin do požadované konzistence.

Většina přístrojů používá motory s vysokým příkonem – více než 500 W, přesto jen pár nejvýkonnějších dosahuje 15 000 otáček za minutu. Výjimkou je tyčový mixér Bamix. Skvělé je, že vyšší výkon není vykoupen vyšší spotřebou elektrické energie, právě naopak! Tento mixér je oblíben i pro další vlastnosti, jako je například mimořádně tichý chod, absence nepříjemných vibrací ergonomické rukojeti, optimální tvar sekací hlavy, na které nezůstávají zbytky mixovaných potravin a nehrozí ani poškrábání nádoby při mixování, snadná údržba nebo neuvěřitelně dlouhá doba nepřetržitého chodu – až 5 minut.

Všechny součástky, které přicházejí do styku s potravinami, jsou vyrobeny z kvalitních Hi-Tech materiálů, takže nepřejímají chuť ani pach použitých surovin. Každé balení obsahuje čtyři pracovní nástavce (multifunkční, šlehací, míchací a nůž na maso).
Pozvěte do kuchyně tyčový mixér Bamix, věrného a spolehlivého pomocníka, který šetří čas, energii a nezradí, ať už se rozhodnete pro přípravu jakéhokoliv jídla.

Společně během jedné minuty vytvoříte polévku, zmrzlinu, oblíbené frappé, dětskou přesnídávku, majonézu, namelete maso, nastrouháte sýr nebo najemno nakrájíte zeleninu...

Bamix zakoupíte za cenu od 3990 Kč v prodejnách společnosti Potten & Pannen – Staněk, u jejích obchodních partnerů a také v e-shopu www.vasekuchyne.cz.

Připravila: Zuzana

Foto: Potten & Pannen

20.2. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BATOH NA OBJEDNÁNÍ

Zdravím, poradíte prosím na jakém e-shopu vybrat batoh do ...

CVIČENÍ DOMA U TV

Ahoj snažíte se někdo doma cvičit u tv?

VÝBAVA NA ZIMNÍ SPORTY

Ahoj kde bych si mohla koupit něco na zimní sporty.Ráda bych ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz