Volný čas

Kvíz: Jak dobře znáte seriál ZOO

Sbírání kytiček

První klapka seriálu ZOO, který má na svém kontě přesně 200 dílů, padla 16. 8. 2021. Natáčí se v malešických ateliérech a v Safari Parku ve Dvoře Králové i přilehlém okolí.

Diváci pravidelně každé úterý a čtvrtek sledují příběhy dvou hlavních hrdinek Viky (Eva Burešová) a Sid (Michaela Pecháčková), které si budují vlastní cestu a život. A že jí už pěkný kus ušly. Viky se narodil syn a Sid prožívá svoji životní lásku.

A jestli jste vám k srdci přirostla právě seriálová Sid alias Míša Pecháčková, můžete si zkusit ověřit, co všechno o ní a seriálu víte.

Seriál ZOO nahradil seriál Slunečná. A i on se pomalu blíží ke svému konci. Pamatujete si, jakou radu často dává Alice Novotná v podání Sabiny Laurinové své dceři Sid, kterou hraje Míša Pecháčková, když spolu telefonují?

Je to minimálně dva a půl roku mého života, radost a láska. Spousta nových přátelství, setkání a taky příliv fanoušků. Často mi píšou na Instagram zprávy, žádosti, prosby nebo se i svěřují. Sem tam přijde něco, co je opravdu krásné, kdy lidé napíšou svůj příběh, který díky seriálu prožili, a to je dojemné“, říká Michaela Anna Pecháčková.

A jak je to s brýlemi Jany Švandové a parukou Míši Pecháčkové? Podívejte se sami na fotografii seriálové rodinky.

ZOO seriálová rodina
ZOO seriálová rodina

Připravila: Šárka Schmidtová

Zdroj informací: Prima, Šárka Schmidtová
Zdroj fotografií: Prima, Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků