Lék proti průjmu

Volně prodejný léčivý přípravek Smecta působí na všechny typy průjmu. Obsahuje přírodní čištěný jíl, který má schopnost zachytávat toxiny, viry i bakterie. Navíc díky svým vlastnostem neutralizuje pepsin a žlučové kyseliny.

Titulka pro: Lék proti průjmu

Volně prodejný léčivý přípravek Smecta působí na všechny typy průjmu. Obsahuje přírodní čištěný jíl, který má schopnost zachytávat toxiny, viry i bakterie. Navíc díky svým vlastnostem neutralizuje pepsin a žlučové kyseliny. Fixuje střevní plyny a neutralizuje neresorbované cukry.

Bezpečné užívání pro dospělé i děti
Smecta se nevstřebává do organismu a trávicím traktem prochází v chemicky nezměněném stavu. Proto je její užívání bezpečné pro všechny věkové skupiny pacientů. Mohou ji používat dospělí, včetně těhotných a kojících žen, a děti již od kojeneckého věku. Smectu je možné kombinovat zcela bez omezení s perorálními rehydratačními roztoky (iontové nápoje). Při léčbě průjmů je totiž nutné kromě diety nezapomínat ani na dostatečné množství tekutin.

Jednoduché dávkování a příjemné užívání
Smecta má jednoduché dávkování a příjemný způsob podávání. Dospělým pacientům se doporučuje užít až 6 sáčků denně. Podle vývoje příznaků průjmu je možné snížit dávku na 3 sáčky denně. Smecta se vyrábí ve formě prášku, který se rozpustí ve sklenici vody nebo se zamíchá do dětské polotekuté stravy či jídla. To umožňuje její snadné podání malým dětem i kojencům. U starších dětí se např. osvědčilo smíchat Smectu s rozmačkaným banánem, čajem nebo jablečným kompotem.

Přípravek Smecta je volně prodejný v lékárnách. Cena balení s 10 sáčky je přibližně 111 Kč, resp. 274 Kč za balení obsahující 30 sáčků. Více informací naleznete na www.prujmy.cz.

Připravila: Zuzana

16. 5. 2011

Foto: archiv

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz