Liftactiv Supreme

Také bojujete se stárnutím a máte pocit, že v jeho důsledku vypadá vaše pleť rok co rok starší? Co když to nejsou roky, ale jednotlivé dny, které urychlují projevy stárnutí pleti?

Titulka pro: Liftactiv Supreme

 

Také bojujete se stárnutím a máte pocit, že v jeho důsledku vypadá vaše pleť rok co rok starší? Co když to nejsou roky, ale jednotlivé dny, které urychlují projevy stárnutí pleti?Laboratoře Vichy proto poprvé klinicky a objektivně změřily dopad pouhého dne na pleť. Tento unikátní objev poukazuje na nový biologický fenomén – stárnutí pleti v průběhu dne, které se postupem času zintenzivňuje.

 

Na základě tohoto objevu uvádí exkluzivní novinku Liftactiv Supreme pro účinný boj proti stárnutí v průběhu dneLiftactiv Supreme je celodenní lifting od Vichy pro nepřetržitou korekci vrásek a zpevnění pleti.

 

Díky nejpokročilejší kombinaci aktivních látek a revoluční technologii „DAY PROOF nepřetržitě bojuje proti projevům stárnutí pleti v momentě jejich vzniku, a to na 3 úrovních pro komplexní účinek:

 

  1. OKAMŽITĚ - 3D optická korekce. Díky kombinaci tzv.“BLUR efekt“, částic pro vyretušování nedokonalostí pleti, zmatňujících pudrů a bílých mikro-perleťových částic s technologií Liquid Light dochází k okamžitému vyhlazení povrchu pleti a rozjasnění.
  2. OD RÁNA DO VEČERA -„DAY-PROOF“ technologie: adenosin + kofein Adenosin vyhlazuje pleť a zároveň působí preventivně proti vráskám v průběhu dne, zatímco kofein bojuje proti známkám únavy a ztrátě jasu, „dobíjí“ pleť energií.
  3. DLOUHODOBĚ -rhamnóza + neohesperidin 5% koncentrace rhamnózy a neohesperidin jako účinné duo aktivních látek posiluje korekci vrásek, pevnost pleti a přispívá k dlouhodobému liftingovému efektu.

 

Na konci dne je pleť vyhlazenější, více rozzářená, působí svěže a méně unavená.
Již po 1. měsíci dochází k výrazné redukci vrásek včetně hlubokých a zvýšení pevnosti pleti s dlouhotrvajícím liftingovým efektem.
 

Zakoupíte v partnerských lékárnách Vichy 699 Kč za 50 ml.

 

Připravila: Katka
Foto: Vichy
19. 9. 2014

 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz