Liftactiv Supreme

Také bojujete se stárnutím a máte pocit, že v jeho důsledku vypadá vaše pleť rok co rok starší? Co když to nejsou roky, ale jednotlivé dny, které urychlují projevy stárnutí pleti?

Titulka pro: Liftactiv Supreme

 

Také bojujete se stárnutím a máte pocit, že v jeho důsledku vypadá vaše pleť rok co rok starší? Co když to nejsou roky, ale jednotlivé dny, které urychlují projevy stárnutí pleti?Laboratoře Vichy proto poprvé klinicky a objektivně změřily dopad pouhého dne na pleť. Tento unikátní objev poukazuje na nový biologický fenomén – stárnutí pleti v průběhu dne, které se postupem času zintenzivňuje.

 

Na základě tohoto objevu uvádí exkluzivní novinku Liftactiv Supreme pro účinný boj proti stárnutí v průběhu dneLiftactiv Supreme je celodenní lifting od Vichy pro nepřetržitou korekci vrásek a zpevnění pleti.

 

Díky nejpokročilejší kombinaci aktivních látek a revoluční technologii „DAY PROOF nepřetržitě bojuje proti projevům stárnutí pleti v momentě jejich vzniku, a to na 3 úrovních pro komplexní účinek:

 

  1. OKAMŽITĚ - 3D optická korekce. Díky kombinaci tzv.“BLUR efekt“, částic pro vyretušování nedokonalostí pleti, zmatňujících pudrů a bílých mikro-perleťových částic s technologií Liquid Light dochází k okamžitému vyhlazení povrchu pleti a rozjasnění.
  2. OD RÁNA DO VEČERA -„DAY-PROOF“ technologie: adenosin + kofein Adenosin vyhlazuje pleť a zároveň působí preventivně proti vráskám v průběhu dne, zatímco kofein bojuje proti známkám únavy a ztrátě jasu, „dobíjí“ pleť energií.
  3. DLOUHODOBĚ -rhamnóza + neohesperidin 5% koncentrace rhamnózy a neohesperidin jako účinné duo aktivních látek posiluje korekci vrásek, pevnost pleti a přispívá k dlouhodobému liftingovému efektu.

 

Na konci dne je pleť vyhlazenější, více rozzářená, působí svěže a méně unavená.
Již po 1. měsíci dochází k výrazné redukci vrásek včetně hlubokých a zvýšení pevnosti pleti s dlouhotrvajícím liftingovým efektem.
 

Zakoupíte v partnerských lékárnách Vichy 699 Kč za 50 ml.

 

Připravila: Katka
Foto: Vichy
19. 9. 2014

 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz