Limitovaná edice vůní

Victorie a David Beckham jsou dokonalým ztělesněním ikonického páru a vše, co dělají, dělají osobitým a velmi elegantním způsobem.

Titulka pro: Limitovaná edice vůní
Victorie a David Beckham jsou dokonalým ztělesněním ikonického páru a vše, co dělají, dělají osobitým a velmi elegantním způsobem.
 
Nyní je podstata jejich nenapodobitelného letního stylu a jedinečného ducha zachycena ve dvojici vůní Signature Summer pro něj a pro ni (399 Kč). Limitovaná edice oslavuje vše, co dělá tento ikonický pár tak úspěšným – tím je jejich charakteristická síla a vášeň.
 
Victoria Beckham říká: „Signature Summer pro něj a pro ni vyjadřují náš osobitý letní styl – spojení moderní sofistikovanosti a každodenního kouzla. Tyto podmanivé vůně se dokonale hodí do teplých dní a nocí.“
 
Signature Summer pro ni (na obrázku) je květinová vůně, která dokonale zosobňuje vrozený talent Viktorie Beckham pro módu a ženskost. Voňavá kompozice ukrývá čisté nóty leknínu a květinový dotek frézie a fialky. Jemné okvětní plátky jasmínu, zářivá lilie a frangipani v srdci reprezentují opojný a omamný bouquet. Svůdný základ tvořený smyslnými tóny vanilky, vetiveru a pižma dokončuje nezapomenutelný dojem.
 
Signature Summer pro něj je aromaticko-dřevitá vůně inspirovaná charismatickým šarmem a elegantním stylem Davida Beckhama a ztělesňuje jeho mužnost. Je lehká, svěží a moderní, evokuje dlouhé letní dny a smyslné noci.
 
Připravila: Šárka
Foto: Coty
17. 3. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

JAK NA BÍLÉ ZUBY?

Podělte se prosím o zkušenosti s domácím bělením zubů, ...

PADÁNÍ VLASŮ

Dobrý den, chlapovi začaly hodně padat vlasy, ale neřeší ...

INKONTINENCE

Kdo máte ty tenhle problém, podělte se prosím o zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz