Zdraví

Linda Rybová: miluje bylinky

Sbírání kytiček

Lindu Rybovou všichni známe jako vyznavačku zdravého životního stylu. Není proto divu, že se stala tváří kvalitních přírodních produktů Kneipp, doplňků stravy a kosmetiky.

Jsme velmi rádi, že Linda přijala nabídku stát se oficiální tváří naší značky. Nedovedu si představit nikoho, kdo by tak ladil s Kneippovou filosofií. Na spolupráci se velmi těšíme,“ komentuje začátek spolupráce s nadšením Jana Brychtová, Brand manažerka značky Kneipp. 

Pokud vás zajímá vztah Lindy Rybové k přírodě, můžete se podívat na její video na adrese www.youtube.com/kneippcz

A jaké jsou Lindiny nejoblíbenější produkty Kneipp.

 

3 bylinky na odvodnění, které pomohou odstranit zadrženou vodu v těle. 

Na podzim nás Linda Rybová seznámí s přípravkem Kneipp Kozlík, tradičním přírodním léčivem na uklidnění, který nám zase pomůže při boji s podzimní depresí a nespavostí. 

 „Kosmetiku Kneipp jsem se rozhodla podpořit především proto, že sama ráda používám produkty, které nejsou zatíženy zbytečnou chemií. S produkty Kneipp jsem se setkala už v minulosti a vždycky mě zujaly svou přirozenou vůní, která je identická se zdrojem, ze kterého byl produkt vyroben. Meduňková sůl do koupele voní skutečně jako meduňka z vaší zahrady. Citrónový sprchový gel či mandlový krém zase hořce jako citrón a mandle,“ říká Linda Rybová a dodává: „Mám ráda kvalitu, ale stejně jako většina lidí ani já nemám vždycky čas vyrábět si sama bylinkové masti, olejíčky či doplňky stravy. Na výrobky Kneipp se můžu spolehnout. Obsahují totiž maximální množství přírodních látek, které jsou získávány citlivě a šetrně k přírodním zdrojům a tím pádem i ke mně.“ 

Veškeré informace o značce Kneipp, její filosofii a produktech naleznete na nově spuštěném webu www.kneipp.cz.


KP 

Foto: HARTMANN-RICO

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků