Tipy

LINDSEY dámský zateplený kabát

Teploučká, funkční a elegantní vychytávka do chladných dní.

 

Teploučká, funkční a elegantní vychytávka do chladných dní. Přesně takový je dámský zateplený kabát Lindsey od Didriksons.

Zateplený kabát s dutým vláknem o gramáži 160g/m2. Délka kabátu zhruba do půli stehen. Uvnitř v oblasti lopatek, zad a kapuce syntetická kožešina pro zvýšený tepelný komfort a módnost. Středový zip je obousměrný, robustní, dobře uchopitelný a krytý dvojitou légou s odvodňovacím kanálkem a na druky. Je ukončen do ochrany brady vůči oděru.

Kapuci si můžete regulovat jak po jejím obvodu, tak i její objem. Nelze odepnout, ale exkluzivní syntetická kožešina na jejím konci odepnout lze. Kolem obličeje je kapuce mírně vyztužená, aby dobře chránila obličej vůči nepříznivému počasí. Uvnitř rukávů vás ochrání pružné pletené manžety. Na vnější straně konců rukávů moderní zipy. Kabát se dá v pase a ve spodní části stáhnout za pomocí plastových tanků. Tři přední kapsy: dvě na druky a jedna na zip. Uvnitř kabátu kapsa na zip s otvorem a poutkem pro sluchátka MP3 přehrávače a jedna síťovaná kapsa stažená mírně gumkou. Vybrat si můžete bílou nebo černou variantu.


Více informací najdete na www.didriksons1913.cz

 

Komerční prezentace
Foto: Didriksons
16. 10. 2013


Diskuze: příspěvků