Tipy

Luxusní kalendář na fotopapíru

Fotokalendáře patří už několik let k oblíbeným vánočním dárkům. Pod stromečkem je najdou hlavně prarodiče, ale leckdo z nás vytvoří i jeden exemplář pro sebe na památku.

 

Fotokalendáře patří už několik let k oblíbeným vánočním dárkům. Pod stromečkem je najdou hlavně prarodiče, ale leckdo z nás vytvoří i jeden exemplář pro sebe na památku.

 

Pokud i letos řešíte kalendář, máme pro vás informaci, že mohou být i na fotopapíru? HappyFoto jim říká deLUXE. Vypadají opravdu luxusně a výborně se hodí jako vánoční dárek pro někoho, koho chcete obdarovat něčím výjimečným.


HappyFoto má ve své nabídce obě varianty fotokalendářů

  • digitálně tištěný kalendář na kvalitním lesklém papíru
  • luxusnější variantu na fotopapíru, kterou HappyFoto označuje jako prémiový produkt deLUXE.

 

Fotokalendáře deLUXE se na fotopapír netisknou, vyvolávají se ve fotolaboratoři tradiční cestou, a to za přijatelnou cenu: ve formátu A4 na šířku či na výšku za 492 Kč, ve formátu A3 na výšku či na šířku za 692 Kč nebo čtvercový 30,5 x 30,5 cm za 592 Kč.

Na výrobě takového kalendáře není nic složitého. Nejdříve najděte dostatek obrazového materiálu – na kalendář stačí 13 fotografií: jedna na titulní stranu a jedna do každého měsíce. Pak už si jen stáhněte ze stránek www.happyfoto.cz program HF Designer a vyberte v něm formát a vhodný rozměr kalendáře. Práce s programem HF Designer je velmi jednoduchá a rychlá. Chcete být kreativní a vložit do svého kalendáře ozdobné prvky? Pro všechny typy kalendářů HF Designer nabízí na výběr řadu předloh, pozadí a zajímavých efektů. U každého kalendáře je pevně dáno jen číselné kalendárium. Volba titulní strany, vkládání jednotlivých fotografií, textů či komentářů už je jen na vaší fantazii. Po sestavení kalendáře stačí kliknutím objednat přes internet a počkat si pár dní na dobírku.


Pozor! Pokud máte fotodárky pod stromeček, objednávejte do 9. prosince, aby je HappyFoto stihlo včas vyrobit a doručit pod stromeček!


Ceník a více informací najdete na www.happyfoto.cz

 

Připravila: Katka
Foto: Happy Foto
5. 12. 2013


Diskuze: příspěvků