Magnesium

Hořčík je důležitý pro zdravé kosti a zuby, reguluje srdeční rytmus, svalové kontrakce a chrání nervy. Jistě vás bude zajímat, že v těhotenství snižuje riziko potratu a předčasného porodu.

Titulka pro: Magnesium

Hořčík je důležitý pro zdravé kosti a zuby, reguluje srdeční rytmus, svalové kontrakce a chrání nervy. Jistě vás bude zajímat, že v těhotenství snižuje riziko potratu a předčasného porodu. Užívat by ho měly budoucí maminky, které trápí tvrdnutí bříška.

Nedostatek hořčíku vzniká jednak jeho malou přítomností v přirozené potravě a jednak konzumací přílišného množství bílé mouky a cukru, při jejichž látkové přeměně je hořčík spotřebováván.

Nastávající maminky, trpící nedostatkem hořčíku, obvykle pociťují rychlou únavu, bolesti hlavy a často trpí migrénami. Typickým příznakem nedostatku jsou také svalové křeče, které těhotné ženy přepadávají hlavně v noci.

 

Pokud tedy i vy máte takové obtíže nebo si chcete být prostě jen jisté, že pro své bezproblémové těhotenství děláte maximum, vyzkoušejte Swiss Magnesium“1“. Pomáhá proti předčasným kontrakcím a tvrdnutí břicha, podpoří správný růst plodu a kostry miminka, prospěje zdraví vašich zubů a nehtů a v neposlední řadě také příznivě ovlivní pravidelné vyprazdňování. Vystačíte s jedním balením 90 tablet za příjemnou cenu od 150 Kč.

 

Připravila: Katka
Foto: archiv firmy
1. 7. 2012
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

PODPORA IMUNITY

Doporučí někdo přírodní přípravek na podporu imunity?

VÝROČÍ

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

OBLEČENÍ

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat... Obchody zavřený se ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz