Marp - výživa psů bez kompromisů

Máte doma pejska a záleží vám na kvalitě jeho stravy? Jaké jsou moderní trendy v oblasti krmiva pro psy nám přiblížil pan Pučálka, majitel společnosti vyrábějící krmivo pro psy značky Marp. Toto krmivo objevila naše kolegyně, která si pořídila malé štěňátko a začala do problematiky výživy psů pronikat.

Zobrazit fotografii v galerii

Tak jsme se v redakci dozvěděli o holistickém přístupu k výživě psů. Princip holistické výživy je takový, že všechny suroviny v krmivu musejí mít pozitivní vliv na organismus psa. Jinými slovy, použitím vhodných surovin je nutné předcházet budoucím zdravotním komplikacím - prevence je lepší než péče.

Značka Marp byla vyvinuta v rámci dlouhodobých zkušeností naší společnosti v oblasti distribuce a prodeje holistických krmiv. Jedním z hlavních cílů při výrobě krmiva Marp bylo vytvoření takového složení, které by nejen splňovalo nejpřísnější kritéria na kvalitu krmiva, ale zároveň vytvořit takové krmivo, které by bylo skutečně funkční. Na trhu je hodně krmiv, která mají dobré složení, ale občas se setkáme s takovými, které hůře fungují. A tomu jsme se chtěli vyhnout.

Jako hlavní prostředek našeho cíle jsme zvolili myšlenku, že krmivo by mělo obsahovat pouze několik hlavních surovin a doplňky. Vedlejším prostředkem k dosažení skutečně funkčního krmiva byla volba evropského výrobce, který disponuje špičkovými stroji, vysoce kvalitními surovinami a také pokročilým kontrolním mechanismem.

V rámci řady suchých krmiv pro psy Marp nabízíme aktuálně dvě řady. Řadu Naturální a Holistickou.


Naturální řada krmiv pro psy Marp

Naturální řada vychází více z tradičního evropského konceptu krmiv, kde je sušené maso doplněno rýží. Výhodou této řady je vysoká chutnost, funkčnost a cena.


Holistická řada krmiv pro psy Marp

Holistická řada Marp nabízí skutečně to nejlepší, co lze dnes mezi krmivy najít. Obsahuje kombinaci čerstvého a sušeného masa, stejný druh tuků a bílkovin a kvalitní zdroje uhlohydrátů jako jsou sladké brambory. A dle holistické tradice také větší množství bylinek, které mají pozitivní vliv na fungování celého organismu psa. Díky kombinaci čerstvého a sušeného masa je dosažena maximální funkčnost krmiva. Naše holistická řada je skutečně jiná než ostatní krmiva - obsahuje vždy stejný druh čerstvého a sušeného masa a tuků. Tím se hodí i pro pejsky, kteří mají citlivé zažívání nebo potravní alergie.

Obě řady mají společných několik znaků. V žádných našich krmivech nenaleznete nevhodné suroviny typu kukuřice, pšenice, chemické konzervanty apod. Naše krmiva jsou přírodně konzervována rozmarýnovým olejem a vitamínem E.

V rámci značky Marp nabízíme také konzervy, které obsahují jen maso a minerály. Nabízíme také špičkové holistické pamlsky. Aktuálně připravujeme také holistické pamlsky, které jsou vyráběny z volně pasoucích se buvolů.

Více informací najdete na www.marppetfood.cz


Komerční prezentace
Foto: marppetfood.cz
13. 3. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

0

No správně by se měly staré granulky s novými smíchat ze začátku aby si pejsek na změnu zvyknul. Ale tennáš je taky nějakej odolnej a zvládl to dobře.

ODPOVĚDĚT

0

A co kočičky, pro ně by něco podobného zdravého bez nevhodných surovin nebylo?

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (2 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

JAKÉ KOUPIT OŘÍŠKOVÉ MÁSLO?

Dobrý den, nemáte prosím doporučení na kvalitní ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, poradíte prosím jaké doplňky užívat pro ...

KRYT NA TELEFON

Zdravím, kde se dá koupit kvalitní kryt, ale za nějakou ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz