Volný čas

Mars v konjunkci se Sluncem: přináší odvahu, sílu i agresivitu

18. listopadu 2023 nás čeká konjunkce Marsu se Sluncem, která nám přináší období plné odvahy, energie a potřebou prosadit si své zájmy.

Mars je planeta odvahy a akce

Když bouřlivák vesmíru vklouzne do Slunce, jeho vitalita se vyjasňuje. Cokoli vrhá stíny na vaše přesvědčení, sluneční paprsky to osvítí. Ať už jde o zastaralé přesvědčení, obranné mechanismy nebo únavné bitvy, které nikam nevedou. Najednou se objeví mise, která je vhodná právě pro vás. Tato konjunkce je příležitostí začít znovu.

Pozor na to, že můžete být nejen plní síly a odvahy, ale také vzdorovití, netolerantní až krutí a pomstychtiví. Budete chtít být za každých okolností sami sebou. Nahromadění energie se může projevovat jako podrážděnost, rozmrzelost nebo netrpělivost. Přeměňte tuto horkou energii v něco pozitivního. Pokud cítíte, že by mohlo dojít k hádce, je lepší se stáhnout.

Další vlivy

Konjunkce Marsu se Sluncem proběhne v období Štíra. Mars ve Štíru není tak bojovný a má svou důstojnost. Štír čeká na správný okamžik, kdy jeho skutky budou maximálně efektivní. I my se budeme učit ovládání se, protože trpělivost bude tou nejlepší taktikou.

18. listopadu, kdy Mars vstoupí do Slunce naznačuje trigon k Neptunovi transcendentní potenciál nových věcí. Budete dostatečně houževnatí a zapálení, abyste dokázali dosáhnout svých cílů. Pluto v Kozorohu vám pomůže čerpat sílu ze svých hlubokých vnitřních zdrojů. Nezapomínejte také na regeneraci svých sil. Buďte připraveni zjistit, co starého, co vás omezuje, je potřeba změnit. Promyslete si, za co chcete bojovat.

Rituály

Mars je planetou vůle, odvahy a přesvědčení. Vyzkoušejte nějaký rituál, který vám pomůže získat zpět svou odvahu a sílu.

Pracujte s horkem Marsu v sauně nebo při meditaci před plamenem svíčky. Napište si své cíle na samolepící papírky a nalepte je okolo zrcadla v koupelně nebo na jiné místo, kde je máte pořád na očích. Připomeňte sobě i svým přátelům, že zvládnete dělat i těžké věci.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: chaninicholas.com/what-to-know-about-the-mars-cazimi-in-scorpio-2023/, astrobutterfly.com/2023/10/31/astrology-of-november-2023-the-heros-journey/, astrologyking.com/sun-conjunct-mars/
Zdroj fotografií: Freepik GarryKillian
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků