Volný čas

Mars ve znamení Střelce: přinese lásku i energii

Sbírání kytiček

24. listopadu 2023 vstoupí Mars do Střelce a bude v něm až do 4. ledna 2024. Pocítíte nával energie, který bude mít vliv na celý váš život.

Mars v podnikavém Střelci, který hledá moudrost, může podnítit různé nápady. I když je chladno, hýbejte se, ideálně venku. Toto období přeje také lásce. Nezadaní mohou potkat někoho zajímavého. Nebojte se vyrážet za zábavou. Zadaní mohou podniknout zajímavé aktivity se svým partnerem.

Beran

Nastává ideální čas na sebevzdělávání, cestování nebo rozvoj podnikání. Jděte s chutí za svými cíli. Občas budete muset vystoupit ze své komfortní zóny, ale stojí to za to.

Býk

Toto období u vás bude ve znamení tajemství, síly a svádění. Užívejte si vášnivé chvíle. Dejte si pozor, věci nemusí být takové, jak vypadají.

Blíženci

Chtivý Mars vstoupí do Střelce a do vašeho domu partnerství. Pečlivě si vybírejte své partnery. Vzájemná síla vám přinese úspěch. Pokud hledáte nového partnera. Nespěchejte a buďte trpěliví.

Rak

Mars ve Střelci aktivuje váš dům zdravého životního stylu. Trošku vám kolísá nálada a máte trochu problémy dodržovat pracovní rutinu. Věnujte se pohybu. Pomůže vám zároveň eliminovat stres.

Lev

Mars ve Střelci pulzuje do vašeho vášnivého domu. Připravte se na romantiku. Jen si dejte pozor, abyste svého partnera nepřeválcovali. Buďte opatrní, pokud ještě neplánujete rodinu.

Panna

Mars proplouvá Střelcem a vaším domácím domem. Pro vás je na pořadu dne teplo domova. Budete mít chuť i sílu na jeho renovaci nebo zvelebování. Myslete na své příbuzné a přátele.

Váhy

Mars ve Střelci proudí do vašeho domu komunikace. Využívejte sílu slov uvážlivě. Energie Marsu může být i bojovná. Dávejte si pozor na konflikty. Umíte vyjednávat tak, aby byli všichni spokojeni.

Štír

Mars ve Střelci aktivuje váš dům peněz a bezpečí. Budete mít dostatek motivace ke zlepšení své finanční situace. Dejte si pozor, ať nesklouznete k marnotratnosti.

Střelec

Pocítíte příval energie a motivace. Pusťte se do ambiciózních cílů. Budete přesvědčiví, ale dejte si pozor, abyste příliš netlačili. Nezapomínejte na pohyb, abyste eliminovali stres.

Kozoroh

Nezapomínejte také zvolnit, odpočívat a přemýšlet. Najděte ve svém životě rovnováhu. Můžete mít problémy se spánkem. Zkuste si před spaním číst místo sledování televize.

Vodnář

Možná příliš pracujete a cítíte se trochu osamělí. Začněte více spolupracovat s ostatními. Budete mít skvělé nápady, tak je můžete probrat s ostatními.

Ryby

Mars ve Střelci aktivuje váš ambiciózní dům. Sledujte své nevyšší cíle. Dejte do toho vše, jen pozor na workoholismus. I vy potřebujete trochu spánku a odpočinku.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků