Mediket proti lupům

Problémy s lupy si žádají řešení v podobě používání speciální kosmetiky. Spoléhejte se spíše na přípravky z lékárny. Vyzkoušejte například šampony Mediket od společnosti Benemedo.

Titulka pro: Mediket proti lupům

Problémy s lupy si žádají řešení v podobě používání speciální kosmetiky. Spoléhejte se spíše na přípravky z lékárny. Vyzkoušejte například šampony Mediket od společnosti Benemedo.

Dermatologické šampony Mediket jsou k dostání ve dvou variantách.

  • Mediket Plus - přispívá k řešení závažných problémů s lupy, kdy člověk trpí svěděním kůže hlavy, na níž se tvoří větší množství lupů, které se navíc i přes opakovanou péči vrací. Receptura šamponu Mediket Plus obsahuje octopirox a další účinné látky, jejichž kombinace zabraňuje množení kvasinek a bakterií na kůži hlavy. Právě ty jsou totiž důvodem výskytu lupů. Šampon díky své receptuře navozuje přirozenou rovnováhu kůže a přispívá tak nejen k odstranění samotných lupů, ale zabraňuje i dalšímu vzniku. Přípravek  používejte 2-3x týdně, a to po dobu 4-6 týdnů. Následně je vhodné mýt vlasy šamponem Mediket Prevent. Šampon Mediket Plus je k dostání v lékárnách za orientační ceny 175 Kč (60 ml) a 250 Kč (100 ml). 

 

  • Mediket Prevent - tento dermatologický šampon byl vyvinut pro zvládání mírných problémů s lupy. Je velmi vhodný i k následné udržovací kúře proti lupům. Účinnou látkou v receptuře tohoto přípravku je octopirox. Tato látka pomáhá předcházet vzniku lupů, přispívá k regulaci kvasinek a bakterií na optimální hodnoty a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Vlasy budou po použití šamponu Mediket Prevent zdravé, krásné a bez lupů. Neobsahuje barviva ani parabeny a zakoupíte ho v lékárnách za orientační cenu 210 Kč (100 ml).

Více informací získáte na www.benemedo.cz

 

 

Připravila: redakce

6.10.2014

Foto: Benemedo

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX ORGANISMU

Trpím lupénkou, takže potřebuji pravidelný detox ...

POSÍLENÍ IMUNITY U DĚTÍ

Prosím o zkušenost, radu, čím posilovat imunitu u dětí.

BATOH NA OBJEDNÁNÍ

Zdravím, poradíte prosím na jakém e-shopu vybrat batoh do ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz