Mediket proti lupům

Problémy s lupy si žádají řešení v podobě používání speciální kosmetiky. Spoléhejte se spíše na přípravky z lékárny. Vyzkoušejte například šampony Mediket od společnosti Benemedo.

Titulka pro: Mediket proti lupům

Problémy s lupy si žádají řešení v podobě používání speciální kosmetiky. Spoléhejte se spíše na přípravky z lékárny. Vyzkoušejte například šampony Mediket od společnosti Benemedo.

Dermatologické šampony Mediket jsou k dostání ve dvou variantách.

  • Mediket Plus - přispívá k řešení závažných problémů s lupy, kdy člověk trpí svěděním kůže hlavy, na níž se tvoří větší množství lupů, které se navíc i přes opakovanou péči vrací. Receptura šamponu Mediket Plus obsahuje octopirox a další účinné látky, jejichž kombinace zabraňuje množení kvasinek a bakterií na kůži hlavy. Právě ty jsou totiž důvodem výskytu lupů. Šampon díky své receptuře navozuje přirozenou rovnováhu kůže a přispívá tak nejen k odstranění samotných lupů, ale zabraňuje i dalšímu vzniku. Přípravek  používejte 2-3x týdně, a to po dobu 4-6 týdnů. Následně je vhodné mýt vlasy šamponem Mediket Prevent. Šampon Mediket Plus je k dostání v lékárnách za orientační ceny 175 Kč (60 ml) a 250 Kč (100 ml). 

 

  • Mediket Prevent - tento dermatologický šampon byl vyvinut pro zvládání mírných problémů s lupy. Je velmi vhodný i k následné udržovací kúře proti lupům. Účinnou látkou v receptuře tohoto přípravku je octopirox. Tato látka pomáhá předcházet vzniku lupů, přispívá k regulaci kvasinek a bakterií na optimální hodnoty a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Vlasy budou po použití šamponu Mediket Prevent zdravé, krásné a bez lupů. Neobsahuje barviva ani parabeny a zakoupíte ho v lékárnách za orientační cenu 210 Kč (100 ml).

Více informací získáte na www.benemedo.cz

 

 

Připravila: redakce

6.10.2014

Foto: Benemedo

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz