Dnes má premiéru oblíbený Medvídek Pú. Máte-li rádi tohoto věčně hladového medvídka, můžete vyrazit s dětmi do kina.

Režie: Stephen Anderson, Don Hall

Hlavní animátor: Burny Mattinson

Hudba: Henry Jackman

Písně: Robert Lopez, Kristen Anderson-Lopez

O čem:
Film Medvídek Pú vás zavede do Stokorcového lesa. Tento nový snímek, který oživuje nadčasové kouzlo, vtip a žertovnou atmosféru původních krátkých filmů, vám nabídne možnost bavit se ve společnosti „přihlouplého“ Medvěda a jeho přátel Tygra, Králíčka, Prasátka, Sovy, Klokanice, Klokánka a Ijáčka, který ztratil ocásek.

Celý příběh se odehrává v rámci jediného dne. Ve Stokorcovém lese začíná den jako každý jiný. Pú se probouzí velice hladový a nemá doma žádný med. Takže se vydává ho sehnat, ale jeho pouť posléze nabere zcela jiný směr – nejprve kvůli soutěži, ve které se mají všichni pokusit najít Ijáčkovi nový ocas.

Pú později nachází vzkaz od Kryštůfka Robina, který zní: „Odešel sem. Moc práce. Hned tu budeme.“ Pak ale Sova celý vzkaz pochopí zcela jinak a tvrdí, že jejich přítele uneslo stvoření, zvané „Hnetubud“. Velice záhy se všichni vydávají na napínavé dobrodružství ve snaze zachránit Kryštůfka Robina před imaginárním nebezpečím. Jak se ukazuje, medvěd, který původně toužil jen po trošce medu, má před sebou náročný den.

Připravila: Katka
Foto: Falcon
5. 5. 2011

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků