Mike™ Benexia®

Znáte zázračná semínka plná nutričních látek Mike™ Benexia®?

Titulka pro: Mike™ Benexia®

Znáte zázračná semínka plná nutričních látek Mike™ Benexia®? Výrobek Mike™ Benexia® byl zařazen do přísnější kategorie než doplňky stravy, která se v EU nazývá Novel Food. To získal na základě předchozího dokazovacího procesu a vymezení konkrétního přínosu pro zdraví.

Semínka obsahují 10 krát více omega 3 než je v lososu, 13 krát více vlákniny než v celozrnném pečivu, 5 krát více vápníku než v mléku, 24 krát více hořčíku než v banánu. Mají dokonce vyšší antioxidační kapacitu než uznávané borůvky. Mnohé ženy trpí nedostatkem železa, což se projevuje únavou a kosmeticky nehezkými tmavými kruhy pod očima. Pro ně je Mike™ Benexia® ideální, protože obsahuje 3 krát více železa, než je ve špenátu a to v absolutně přirozené a dobře vstřebatelné formě.

Mike™ Benexia® je ideální v těhotenství, kdy prospívá nenarozenému dítěti (především vývoji mozku), příznivě působí na rozvoj mozku dětí předškolního a školního věku, ale také u starších osob, dále prospívá cévám, kondici srdce, stavbě kostí a kloubních chrupavek. Má rovněž výborný vliv na kvalitu kůže a nervový systém. Aktuální je přínos Mike™ Benexia® při snižování váhy díky obsahu vlákniny a kvalitních bílkovin. Semínka ve vodě po 25 minutách zgelovatí, čímž naplní žaludek, zmírní hlad a zasytí na delší dobu (snižuji glykemický index potravy). Jako významný zdroj energie Mike™ Benexia® odstraňuje únavu, dodává vitalitu a sílu na dlouhé hodiny. Pro dobré zdraví stačí jedna odměrka denně do jogurtu, salátu, nebo do vody. Mike™ Benexia® seženete v lékárnách za cenu 218 Kč. www.benexia.cz

 

Připravila: Katka
Foto: Benexia
14. 6. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

CVIČENÍ

Ahoj holky, jaké cvičení preferujete? Doma nebo chodíte ven ...

TEST OTCOVSTVÍ

Holky, prosím o rady... ASAP... řešila jste některá test ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz