Mike™ Benexia®

Znáte zázračná semínka plná nutričních látek Mike™ Benexia®?

Titulka pro: Mike™ Benexia®

Znáte zázračná semínka plná nutričních látek Mike™ Benexia®? Výrobek Mike™ Benexia® byl zařazen do přísnější kategorie než doplňky stravy, která se v EU nazývá Novel Food. To získal na základě předchozího dokazovacího procesu a vymezení konkrétního přínosu pro zdraví.

Semínka obsahují 10 krát více omega 3 než je v lososu, 13 krát více vlákniny než v celozrnném pečivu, 5 krát více vápníku než v mléku, 24 krát více hořčíku než v banánu. Mají dokonce vyšší antioxidační kapacitu než uznávané borůvky. Mnohé ženy trpí nedostatkem železa, což se projevuje únavou a kosmeticky nehezkými tmavými kruhy pod očima. Pro ně je Mike™ Benexia® ideální, protože obsahuje 3 krát více železa, než je ve špenátu a to v absolutně přirozené a dobře vstřebatelné formě.

Mike™ Benexia® je ideální v těhotenství, kdy prospívá nenarozenému dítěti (především vývoji mozku), příznivě působí na rozvoj mozku dětí předškolního a školního věku, ale také u starších osob, dále prospívá cévám, kondici srdce, stavbě kostí a kloubních chrupavek. Má rovněž výborný vliv na kvalitu kůže a nervový systém. Aktuální je přínos Mike™ Benexia® při snižování váhy díky obsahu vlákniny a kvalitních bílkovin. Semínka ve vodě po 25 minutách zgelovatí, čímž naplní žaludek, zmírní hlad a zasytí na delší dobu (snižuji glykemický index potravy). Jako významný zdroj energie Mike™ Benexia® odstraňuje únavu, dodává vitalitu a sílu na dlouhé hodiny. Pro dobré zdraví stačí jedna odměrka denně do jogurtu, salátu, nebo do vody. Mike™ Benexia® seženete v lékárnách za cenu 218 Kč. www.benexia.cz

 

Připravila: Katka
Foto: Benexia
14. 6. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DEKORACE ONLINE

Dobrý večer, poradíte prosím, kde mají na internetu hezké ...

JAKÉ KOUPIT OŘÍŠKOVÉ MÁSLO?

Dobrý den, nemáte prosím doporučení na kvalitní ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, poradíte prosím jaké doplňky užívat pro ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz