Missky se učily před slavnostním finále líčit

Již za pár týdnů budeme znát jméno nejkrásnější dívky České republiky. Finalistky letošního kola soutěže Česká MISS se na finálový večer svědomitě připravují. Zúčastnily se například akce, kde se učily líčit. Asistovala jim Iva Kubelková.

Titulka pro: Missky se učily před slavnostním finále líčit
Zobrazit fotografii v galerii

Iva Kubelková nebyla na akci náhodou. Je totiž patronkou soutěže Česká MISS. Na nejkrásnější ženu Česka budou v budoucnu kladeny vysoké nároky, a proto musí být vždy krásná, vždy připravená a musí svým vzhledem reprezentovat. O tom by mohla vyprávět. „V líčení je mnoho různých fíglů, které je třeba dodržovat. Za tu dobu, co jsem v modelingu, jsem jich už spoustu odkoukala od profesionálních vizážistů. Mám na tyto věci velmi přísné oko a jsem detailista, takže občas řeším i drobnosti,“ přiznala Iva Kubelková a dívkám poradila, že méně je někdy více a že občas stačí mít dobrý podkladový krém, make-up a řasenku a dějí se zázraky.

 

MISSky ve svém živlu

Kurz líčení přivítalo s nadšením všech deset finalistek. V nedávno otevřené prodejně v nákupním centru Palladium dostaly dívky od týmu vizážistů značky Dermacol cenné rady. Dozvěděly se, jak se mají správně líčit ve čtyřech krocích: báze, make-up, pudr a tvářenka. Všechny dívky poté dostaly svou kosmetickou výbavu, aby byly připravené bez problému proniknout do světa profesionálního modelingu. V obchodě byly krásky ve svém živlu. Nikdo je nemusel přemlouvat a rozeběhly se každá k jinému stojanu a ve spolupráci s vizážisty nadšeně zkoumaly, co vše se jim může hodit.

Po získání potřebných rad si děvčata vyzkoušela nově nabyté vědomosti jedna na druhé. V prodejně si každá našla svůj “materiál“ a pustily se do práce. Nejčastěji se zastavovaly u pudrů, rtěnek, lesků, řasenek, laků na nehty a navzájem si ukazovaly, co vše pro sebe vybraly. Celou dobu na jejich práci dohlížela i Iva Kubelková, jelikož už má bohaté zkušenosti, které děvčatům ochotně předávala. Mezitím, co se děvčata líčila, jsme se namátkou zeptali dvou finalistek na jejich zkušenosti s dekorativní kosmetikou. „V líčení mám už trochu zkušenosti, ale jsem vděčná za rady od profesionálů. V dekorativní kosmetice stačí změnit maličkost a změní se celý výraz obličeje. Myslím, že tyto zásady by měla každá profesionální modelka detailně znát,“ svěřila se Kateřina Balušková, která se díky tanci, kterému se věnuje, začala líčit už ve třinácti letech.

Líčení je v této branži velmi důležité, protože nikdo nehodnotí sportovní úspěchy či studium, ale krásu. A i přesto, že jsou dívky nádherné, dekorativní kosmetika může jejich rysy ještě podtrhnout. „Jsem přesvědčena, že každá žena může být krásná, protože pomocí kosmetiky lze zakrýt nedostatky a vyzdvihnout klady. Náplní kosmetiky není udělat z člověka někoho jiného, ale přiblížit se ideálu osobní krásy,“ podělila se o svůj názor Andrea Kalousová, která proto vždycky nosí s sebou kosmetickou taštičku s make-upem, řasenkou, tužkou na oči, paletkou stínů na oči, leskem na rty, rtěnkou, pudrem, bronzerem, krémem, parfémem a štětcem.

 

Nenechte si ujít finále!

Která dívka získá korunku královny krásy? To se dozvíme večer 28. března, kdy proběhne v Karlových Varech slavnostní finále. Vítěze se otevřou dveře do lákavého světa modelingu a showbyznysu. Dost možná se stane také tváří značky Dermacol, podobně jako výherkyně předchozích ročníků, například Taťána Kuchařová, Iva Kubelková či Andrea Verešová.  

 

Seznam finalistek

  1. Kateřina Balušková
  2. Andrea Kalousová
  3. Leona Hlavová
  4. Kateřina Krobová
  5. Nikol Švantnerová
  6. Jelizaveta Černěcká
  7. Marie Kumberová
  8. Karolína Humečková
  9. Karolína Mališová
  10. Martina Karkošová

 

Více informací o letošníh finalistkách najdete na www.ceskamiss.cz

 

Připravila: Zuzana
Foto: Dermacol
4. 2. 2015

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Módní trendy pro podzim 2013: deset žhavých tipů pro váš šatník

Módní trendy pro podzim 2013: deset žhavých tipů pro váš šatník

Právě jsme v polovině letních prázdnin, některé z nás ještě čeká i zasloužená dovolená, ale...

Titulka pro: Tři nejoblíbenější diety mezi Hollywoodskými celebritami

Tři nejoblíbenější diety mezi Hollywoodskými celebritami

Ačkoliv si většina z nás myslí, že se nenechá okolím ovlivňovat, existuje oblast, ve které...

Titulka pro: GLAMOUROUS EYES

GLAMOUROUS EYES

Ve stylové paletce od Sephory, která vypadá jako luxusní kabelka, se skrývá nekonečné množství očních...

Titulka pro: Oční linky Sephora

Oční linky Sephora

Nový pomocník, oční linky od Sephory Eyeliner astucieux v superinovativním balení, byl vytvořen, aby vám...

Trendy líčení pro podzim a zimu

Trendy líčení pro podzim a zimu

Pestrost stylů oblečení pro nadcházející sezonu poskytuje velký prostor k experimentování v líčení.

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz