Mocná síla brusinek

Velkoplodé kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon) patří k významným přírodním antioxidantům. Jsou bohaté na anthokyaniny a proanthokyaniny, minerály, vitaminy, stopové prvky, organické kyseliny a vlákninu.

Titulka pro: Mocná síla brusinek

Velkoplodé kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon) patří k významným přírodním antioxidantům. Jsou bohaté na anthokyaniny a proanthokyaniny, minerály, vitaminy, stopové prvky, organické kyseliny a vlákninu.

Doplněk stravy Apo-Brusinky obsahuje extrakt z celých plodů kanadských brusinek. Množství 500 mg extraktu v jedné kapsli odpovídá 18 000 mg čerstvých brusinek. Kapsle se díky malé velikosti snadno polykají a jsou vhodné i k dlouhodobému užívání. Protože je extrakt získáván z celého plodu brusinky (včetně slupky, semen, dužiny, šťávy), zahrnuje navíc i látky, které nejsou přítomné ve šťávě. Extrakt z brusinek v kvalitě Cran Rich® neobsahuje konzervanty, dochucovadla, vodu, ani barviva.

Tekuté Apo-Brusinky FORTE obsahují v denní dávce 800 mg extraktu z celých plodů severoamerických brusinek, což představuje extra silnou dávku brusinek. Díky tekuté formě se snadno užívají. Šťáva neobsahuje cukr, tudíž je vhodná také pro diabetiky. Tento doplněk stravy lze přidávat do nápojů pro podporu pitného režimu.

Doplněk stravy APO-Brusinky (30 kapslí) je k dostání v lékárnách za orientační cenu 210 Kč. Tekutou formu APO-Brusinky FORTE (500 ml) zakoupíte v lékárně za doporučenou cenu 294 Kč.

Připravila: Zuzana
Foto: archiv
11.3. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz