Společnost

Music klub Zlatý strom dostal občanský průkaz

Sbírání kytiček

Jako kdyby VIP osobnosti přivezly najednou plné autobusy, to vypadalo ve všech prostorách známého pražského hudebního klubu Zlatý strom, který slavil 15. narozeniny. Hostů se sešlo několik desítek a nejen proto, že tento klub někteří znají a rádi sem chodí, ale věděli, že budou soutěžit sice v lehkých, ale zábavných disciplínách a ceny budou velice příjemné a pitné.

Dominika Mesarošová a Agáta Hanychová

Dominika Mesarošová a Agáta Hanychová

Jedna z prvních soutěží byla zdobení Zlatých stromů ingrediencemi do míchaných drinků. Šest soutěžících mělo připraveno třešničky, sušené ovoce, řezy z pomerančů, višně, mátu, citrony a po zapojení své fantazie a kreativity se dali do bitvy o nejelegantnější strom. První trojice ve složení Agáta Hanychová, Dominika Mesarošová a Hanka Svobodová se pustily do zdobení s vervou sobě vlastní. Zatímco Agáta zakomponovala ke stromu i skleničky od drinků, Dominika zkrášlila především sebe. „Navěšet na strom vše možné dovede každý, ale já přizdobila i sebe a doufám, že to porota ocení,“ s dekoracemi snad všude ovlivňovala porotu Dominika. Jelikož došlo ke shodě bodů, nastal „rozstřel“. Hanka a Agáta si musely vzít do pusy kostky ledu a na dotazy Gábiny Partyšové se snažily odpovídat. To vyvolalo salvy smíchu, protože jejich huhňání nikdo nerozuměl. V ten moment i fotografové zapomněli na svou práci, jak se smáli. Pánskou partu zdobičů vytvořila trojice Petr Jákl, Petr Šiška a Václav Noid Bárta – jen pořádní chlapi, ale se smyslem pro estetično. Nebylo důležité, kdo zvítězí, ale cílem bylo dobře pobavit hosty. To se pánům hodně podařilo. Když Petr Jákl vyhrál voucher na tanec u tyče a začal předvádět, jak se své výhry zhostí, vyvolal mezi přítomnými obrovský aplaus.

Celý pestrý program měla pod taktovkou rozesmátá Gábina Partyšová. „Musela jsem přijít dříve, abych potají vyzkoušela všechny vyhlášené míchané drinky, které mě rozpovídají ještě více, než je u mě zvykem a před foťákama do sebe nechci sázet jeden za druhým,“ smála se Gábina, „už mám hlavu jako maják,“ ještě dodala.

Celebrity při předání občanky klubu Zlatý strom

Celebrity při předání občanky klubu Zlatý strom

Aby všichni oslavili 15. narozeniny i správným drinkem, připravili majitelé Zlatého stromu i sprint „vypij nápoj do dna.“ Pro účastníky večera, a že jich bylo požehnaně, bylo úkolem vypít z obří číše na čas nápoj s názvem Sex on the Golden Tree, který byl speciálně vytvořen pro tento večer. I když nápoj vypadal jako zdravý mrkvový, byl to pravý alkoholický long drink. Když musela trojice vypít 3,5 litru tohoto alkoholického drinku, tak to byl raketový vstup do veselé nálady. „ Je to rekord, jak do sebe tak rychle natočit takové množství pití a ještě v předklonu“ , škytla vysmátá Bára Fišerová. To už se i porota ve složení Ladislav Štaidl, Klára Doležalová, Marta Jandová a majitel Zlatého stromu Petr Bauer musela plně soustředit a nestranně, pod dohledem všech přítomných, spravedlivě udělovat body. „ Já dám všem odvážným a krásným ženám nejvyšší 3 body,“ hlásil galantní Ladislav Štaidl. Bystré oko pořadatelů zaznamenalo, že jedno nejmenované družstvo objednalo pro porotu míchané drinky, ale ti se tímto nenechali ovlivnit, i když tento úplatek s radostí přijali. Všichni soutěžící se na pódium ani nevešli a z hlediště volala Štěpánka Duchková: „Já jsem přišla soutěžit, já také musím něco vyhrát, jinak mě Honza nepustí domů.“

Petr Bauer, majitel klubu Zlatý strom

Petr Bauer, majitel klubu Zlatý strom

A co získali soutěžící? Ti nejlepší samozřejmě poukázky ke Zlatému stromu a do hotelu U Prince na vyhlášené speciality. A ti, kteří zas tak dobře nedopadli, mají ceny útěchy a to lahvinky dobrého moku a méně úspěšní voucher na tanec u tyče či sodovku nebo poplácání po zádech.

Další disciplínou bylo focení s mottem, „ztuhnul jsem u tance,“ ve které se hledala nejkreativnější a nejhumornější taneční figura. Fotografie všech VIP byly vystaveny na tablu a ostatní hosté hodnotili přidělením bodu, která fotka je nejhumornější. O první místa se strhla bitva a zaznamenaly se pokusy o lobbování a švindlování zájmových skupin, ale ostříží zrak ochranky všemu zamezil, takže výsledky pod dohledem notářky jsou absolutně spravedlivé.

Slavnostním okamžikem byl ceremoniál předání občanského průkazu, aby všichni věděli, že už je hudební klub Zlatý strom velkej kluk. Z rukou sličné děvy, které bylo určitě víc než klubu, převzal symbolickou maketu občanského průkazu majitel Petr Bauer.

Že se všichni dobře bavili a celý večer měli dostatek jídla i pití, je patrné z fotografií. Takový přípitek k narozeninám a za účasti tolika osobností se ještě nikde neviděl. Poznáte je všechny? Tak abecedně: Václav Noid Bárta, Miluška Bittnerová, Eliška Bučková, Eva Decastelo, Klára Doležalová, Denisa Domanská, Štěpánka Duchková, Bára Fišerová, Martina Gavriely, Agáta Hanychová, Michal Hruška, Sámer Issa, Petr Jákl, Marta Jandová, Barbora Kolářová, Mirka Košťanová, Lucie Křížková, Iveta Lutovská, Dominika Mesarošová, Karla Mráčková, Jitka Nováčková, Gábina Partyšová, Kateřina Sokolová, Hanka Svobodová, Petr Šiška, Martina Šmuková, Ladislav Štaidl, Nikol Štíbrová. 
www.zlatystrom.cz

Připravila: Zuzana
foto: www.hermina.cz
19.1.2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků