Rodina

Mystery: aplikace, kterou překvapíte

Sbírání kytiček

Haló, tady Brad Pitt, Bruce Willis, Alan Alda, Chris North… Také byste zkameněli údivem, kdyby vám některý z těchto slavných herců zavolal a popřál třeba hezký den? Nedivte se, dnes je všechno možné!

Ovšem možná by se vám více líbilo, kdybyste neslyšeli některou ze jmenovaných celebrit vy sami, ale třeba vaše kamarádka, sestra, maminka, babička…Protože bude mít narozeniny, svátek nebo jí jen zkrátka chcete udělat hezčí den. Říkáte, že dotyčná nerozumí anglicky? Nevadí! Originální aplikace od Zlatopramen MYSTERY s tím počítala předem, a tak nechala jednotlivé hlášky namluvit známými českými dabéry.


Kde pořídit originální dárek

Je to neskutečně jednoduché, ostatně posuďte sami. Aplikace je totiž zdarma na Facebooku dámského stylového drinku Mystery. „Stačí se jen přihlásit, vybrat originální vzkaz jednoho z pěti tajných ctitelů a zadat číslo toho, komu chcete vzkaz poslat. Ve vámi stanovenou dobu pak šťastné dotyčné zazvoní telefon,“ vysvětluje Petra Havlišová, junior brand manažerka značky Zlatopramen MYSTERY. Pozor! Momentálně si aplikaci můžete vyzkoušet do čtvrtka 24. října 2013. A potom pro vás bude opět spuštěna v prosinci 2013.


Složitý výběr?

Kdo ví, třeba tím největším oříškem se pak pro vás stane výběr samotného hlasu. Bude to Chris North, kterého jistě znáte jako Pana Božského ze seriálu Sex ve městě? Nebo snad Brad Pitt? Možná však dáte přednost drsnějšímu vyznání v podobě Bruce Willise. Ovšem pozor, ještě je tu Alan Alda alias lékař Hawkeye Pierce, jeden z tahounů slavného seriálu M.A.S.H.!


Ještě jednou, prosím

Co je dobré vědět? Možnost nechat poslat vzkaz je jen do konce příštího týdne, tak nezapomeňte poslat kamarádce vzkaz co nejdříve. Podrobnější informaci najdete právě na Facebooku. A kdybyste se u netu zdrželi delší dobu a vyschlo vám v hrdle, máme pro vás další skvělý tip – vyzkoušejte Mystery! Tento drink koktejlového typu si můžete vychutnat ve třech příchutích. Je libo Mango Mojito, Piňa Coladu či High Society? Nebojte se, Mystery obsahuje pouhá čtyři procenta alkoholu. A nezapomeňte – nejlépe chutná ledově vychlazené.

Komerční prezentace
Foto: Zlatopramen
18. 10. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků