Krása

Na cesty – pořádný kufr!

Ať si na dovolenou berete pár triček nebo půlku šatníku, bez cestovního zavazadla se neobejdete.

Letošní rok je plný barev, a to nejen v oblečení, obuvi, módních doplňcích a dekorativní kosmetice, ale zářivé barvy mohou zpestřit i vaše cestování.
 
Samsonite, největší světový výrobce zavazadel, přináší každou sezónu nejen nové designy zavazadel, ale také nové materiály. Na výběr máte z několika kolekcí zavazadel v pestrých barvách i provedeních, které můžete doplnit různými cestovními sadami obsahujícími vše potřebné.
 
Nám se líbí
Moderní, dynamická a nadčasová je kolekce zavazadel BRIGHT LITE (na velkém obrázku). Zavazadla jsou vyrobena z odolného a velmi flexibilního polykarbonátu v šesti barvách – červené, žluté, modré, růžové, stříbrné, černé. Samozřejmostí jsou TSA zámky, díky nimž obsah kufru spolehlivě zabezpečíte.
 
 kolekce Samsonite TERMO

kolekce Samsonite TERMO

 Jednoduchá a přitom odolná skořepinová zavazadla kolekce TERMO s duo zabarvením čelního panelu vás zaujmou svou jednoduchostí a praktičností. Svého průvodce můžete vybírat v sedmi barevných provedeních – černá, hnědá, červená, oranžová, zelená, modrá, levandulová.

 kazeta s potřebami na šití

kazeta s potřebami na šití

 
V nabídce kromě kufrů, cestovních zavazadel a batohů najdete i různé cestovní drobnosti – manikúry, šperkovnice, sadu šití, toaletní taštičky, kosmetické kufry apod.
 
Připravila: Šárka
Foto: Archiv firmy Samsonite
 
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků