Zdraví

Naše čtenářky vyzkoušely Silidyn Rejuvenate. Jaké jsou jejich dojmy?

Sbírání kytiček

Krásné vlasy, nehty, pleť? Testovali jsme pro vás Silidyn Rejuvenate

Kdo by nechtěl mít krásné vlasy, pevné nehty a pružnou pokožku. K tomu přispívá zařazení biodostupného křemíku. My jsme objevili přípravek Silidyn Rejuvenate s biodostupným křemíkem a otestovali jsme ho pro vás.
 

SILIDYN® Rejuvenate

Může pomoci omladit kůži a zlepšovat růst a pevnost vlasů a nehtů. Přidávání biodostupného křemíku ke stravě pomáhá omlazovat kůži a zlepšovat růst a pevnost vlasů a nehtů. Křemík rovněž významně přispívá k udržení pevnosti kostí a pružnosti kloubů a krevních cév.

SILIDYN® je na našem trhu novým přípravkem vycházejícím z nejnovějších poznatků. Je speciálně vytvořený tak, aby kombinace látek v něm obsažených celkově regenerovala a omlazovala organismus. SILIDYN® obsahuje patentově stabilizovanou kyselinu orthokřemičitou (OSA) ve formě, která až po smíchání s vodou přechází v nejvíce vstřebatelnou formu křemíku. Takto dochází k maximálně možnému vstřebání křemíku, což zesiluje všechny zdravotní výhody, jež tento prvek tělu přináší.

Účinky užívání 8-10 kapek Silidynu denně poznáte na zlepšené kvalitě vlasů, nehtů a kůže již během pár týdnů. Slabé a lámavé vlasy se stávají pevnějšími a pružnějšími, nehty jsou pevné a lesklé, pokožka jemnější a hladší. Pro udržení tohoto příznivého efektu doporučujeme pokračovat v dostatečném přísunu křemíku stálým a pravidelným užíváním Silidynu.

A co na to naše čtenářky, které už Silidyn vyzkoušely?
 

Míša

Děkuji za možnost vyzkoušet Silidyn. Měla jsem problémy s klouby na palcích u rukou. Byly dny, kdy jsem ani neotevřela lahev. Již po 5 týdnech jsem cítila výrazné zlepšení a v současné době jsem úplně bez bolestí. Už jsem si objednala další balení Silidynu. Míša

Veronika

Díky Silidynu netrpím při každé změně počasí. Před deseti lety jsem měla úraz a od té doby
jsem při každé změně počasí trpěla bolestí v kyčli. Po pěti týdnech je bolest pryč a kromě toho mi přestaly padat vlasy. Každé ráno při stlaní jsem musela sbírat spoustu vlasů ze svého polštáře. Všem, kdo trpí podobnými problémy, mohu jen doporučit. Veronika
 

Lucka

Již po šesti týdnech užívání jsem začala pozorovat výrazné zlepšení v kvalitě nehtů. Když jsem přišla po delším čase ke své kadeřnici, ptala se mě na pleťový krém, který používám, protože viděla zlepšení mé pleti. Kromě Silidynu jsem s pletí nedělala vůbec nic. Nepoužívám ani žádný speciální pleťový krém, takže to opravdu funguje. Můžu vřele doporučit. Lucka


Klára

Mám dvě malé děti, které chodí do školky a každou chvíli jsou nemocné. Mám sníženou imunitu a pokaždé od nich nemoci chytím. Od té doby, co jsem začala užívat Silidyn, se dá říct, že jsem prakticky zdravá a pozoruji, že má velice příznivý vliv i na mé nehty a vlasy, které se mi zhoršily v těhotenství.


Dana

Již delší dobu mám problém se zácpou, ale už po velice krátké době užívání Silidynu mám po problémech. Silidyn budu určitě užívat i nadále.

Více informací najdete na www.silidyn.cz.

 

Připravila: redakce
Foto: Silidyn
19. 5. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků