Filmové novinky

(Ne)zadaní aneb když sex zamíchá kartami…

Sbírání kytiček

Co se stane, když si tři chlápci slíbí, že si dají (na čas?) pokoj od vážnějších vztahů se ženami, aby si ušetřili trápení? Takový slib snad nikdy nemůže dopadnout dobře! Nebo ano? To se dozvíte na premiéře filmu (Ne)zadaní, právě dnes.


Žánr: romantická komedie

Scénář a režie: Tom Gormican

Hudba: David Torn

Hrají: Zac Efron, Miles Teller, Michael B. Jordan, Imogen Poots, Mackenzie Davis, Jessica Lucas

V New Yorku žije spousta lidí, mezi nimi také tři kamarádi Jason, Daniel a Mikey. Ti první dva jsou svobodní, takže klídek, pohoda, jazz. Ale Mikey to má jinak, je ženatý. Jenže se dozví, že se s ním jeho manželka chce rozvést. Tak si pánové vymyslí vskutku neobvyklý způsob vzájemné podpory: slíbí si, že se budou snažit za každou cenu zůstat svobodní.

Má to však háček…

… Mikey se začne znovu sbližovat se svojí ex a rovněž i Jason s Danielem se zaláskují. Jak je vidět, plán je jedna věc a realita druhá. Jeden před druhým si tedy vymýšlí, jak to jen jde, a naoko tvrdí, že se vlastně nic neděje – jak by jen mohlo hrozit, že jejich známosti snad znamenají více než jen nezávazné hrátky. K smíchu? kdepak, jen co teď se slibem, který si dali, a díky němuž si mysleli, že jejich život konečně bude jednoduše bezstarostný? Uvidíte sami, protože pánové právě míří na rozcestník svých vztahů.

Není nejvyšší čas…

… přiznat si, že původní dohoda vlastně byla nesmyslná a že na světe jsou důležitější věci než jen poposedávánív barech a flirtování?
Autor scénáře a také režisér uvádí, že ho zajímala představa romantické komedie, ale trochu jinak – proto je vyprávěná mužem. Do jaké míry se mu to povedlo, můžete posoudit sami.

Připravila: Marcela
Foto: Blue Sky Film Distribution
27. 3. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků