Nejefektivnější praní s EcoStyle

Co očekáváme od nové pračky? Samozřejmě perfektně vyprané prádlo! Praní by však proběhnout rychle a efektivně. Přesně to nabízí nová pračka EcoStyle značky Bauknecht. Tento spotřebič je spojením úsporných funkcí, cyklů pro všechny druhy prádla neuvěřitelně jednoduché obsluhy.

Titulka pro: Nejefektivnější praní s EcoStyle

Co očekáváme od nové pračky? Samozřejmě perfektně vyprané prádlo, ale mělo by to proběhnout rychle a efektivně. Přesně to nabízí mová pračka EcoStyle značky Bauknecht. Tento spotřebič je spojením úsporných funkcí, cyklů pro všechny druhy prádla neuvěřitelně jednoduché obsluhy.

Nová pračka řady EcoStyle Bauknecht WAE 8140 s předním plněním se může pochlubit účinným motorem ProSilent. Díky němu tento spotřebič využívá o 30 % méně energie a řadí se do třídy energetické účinnosti A+++. Tento motor je také díky nízkým hodnotám vibrací a snížené hlučnosti během provozu extrémně tichý, zároveň je podstatně účinnější než konvenční motory.

Nová funkce 15° Green & Clean určená ke studenému praní umožňuje 70% úsporu energie ve spojení s dokonalou věrností barev a stejným pracím výkonem, jaký má smíšený program na 40 °C s použitím běžného pracího prostředku. Tato skutečnost byla potvrzena předním německým institutem WFK.

Vylepšená technologie Green Intelligence™ je rovněž synonymem optimálního využívání zdrojů a umožňuje až 70% úsporu energie a vody . Čidlo rozpozná, kolik prádla se v bubnu nachází, a během pouhých 10 sekund upraví množství vody potřebné pro jeho vyprání.

Doporučená maloobchodní cena pračky Bauknecht WAE 8140 je 17 990 Kč. 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VAŘENÍ S HRAŠKOU

Zdravím používáte někdo hrašku?

CO PRO LEPŠÍ EREKCI

Partner má problémy s udržením erekce, jak to řešíte? Co ...

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Odkud máte nábytek na zahradu? Chceme sedačku a lehátka, ale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz