Rodina

Neobvyklý dárek? Jedinečný zážitek!

Lámete si hlavu, čím obdarovat své blízké nebo přátele či kolegy z práce, aby to bylo originální? Zapomeňte protentokrát na hmotné věci a darujte zážitek, který si dotyčný bude pamatovat celý život!

V nabídce zážitkových agentur najdete opravdu cokoliv, od dobře známých masáží, přes pivní lázně, romantický wellnes pobyt (samozřejmě pro dva) až po poněkud originálnější nabídky.


Tipy pro pány

  • Řídit neobyčejný terénní automobil Hummer určitě není běžné, tak proč to alespoň jednou v životě nezkusit? Během krátké chvíle dostanete instruktáž od zkušeného profesionála a pak vás čeká samotná jízda; užijte si ji!
  • Kdo by se raději podíval do vzduchu, může zkusit let balónem nebo třeba větroň, helikoptéru nebo rovnou – když už, tak už – let stíhačkou, dosahující rychlosti až 860 kilometrů v hodině. Troufnete si?
  • Má-li obdarovaný zdravé srdce a alespoň trochu fyzičku, pak jistě zvládne bez problémů oblíbený bungee jumping. Pokud víte, že si obdarovaný rád tu a tam „povyskočí“, dopřejte mu to! Garantujeme vám, že na váš dárek nikdy nezapomene.


A také něco pro dámy

  • Tandemový seskok představuje neskutečný adrenalin, kdy se člověk řítí k zemi rychlostí 200 kilometrů za hodinu. Obavy nechte na zemi, „poletíte“ samozřejmě s instruktorem. Ovšem pokud je tento nápad pro potenciální obdarovanou přece jen trochu „silná káva“, a přesto by ráda okusila pocit být volná jako pták, kupte jí poukaz na simulátor volného pádu. Kdo by to ostatně nechtěl zkusit?
  • Nejen muži si rádi dají dobré víno a neméně rádi o něm zjišťují co nejvíce informací. Totéž si můžou dopřát i ženy díky kurzu Sommeliérské minimum. A pokud je dáma spíš na čaj nebo kávu, žádný problém, firmy na zážitky zpravidla nabízejí i „nealkoholické“ kurzy. Ochutnejte to!
  • Zvídavé ženy by ovšem třeba chtěly zkusit alespoň na chvíli změnit profesi, jenže jak to jen udělat? Ani to není velký problém, pokud jim vyberte takzvaný den na zkoušku, kdy si například „promění“ v letušku, reportérku nebo třeba hráčku pokeru. Tak pozor na peníze!

 

Tip pro oba

Jenže každý nemusí zrovna adrenalinové zážitky, a volí raději klidnější aktivitu. Tou se může stát například plavba lodí pro dva, během níž obdarovaný se svým doprovodem může v klidu a pohodě obdivovat například památky Prahy. A pokud by to chtělo nabrat přece jen větší rychlost, volte plavbu motorovým člunem. Ahój!

Komerční prezentace
Foto: archiv
25. 4. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků