Shopping

Neplaťte za brýle víc, než chcete!

Sbírání kytiček

Možná jste to zažili na vlastní kůži. Přijdete do oční optiky s představou, kolik peněz zhruba můžete za brýle utratit. Zkoušíte a vybíráte si obroučky za různé ceny, ale pořád počítáte. Kolik vás budou stát dioptrické čočky? A co jejich případné úpravy? Nakonec pak za celé brýle zaplatíte mnohdy daleko větší sumu peněz, než jste původně zamýšleli.

V síti GrandOptical vás takový problém nyní nepotká. Čeká vás zde jedinečná nabídka s názvem Kompletní brýle za sníženou cenu. Jde o možnost zakoupit si brýlové obroučky včetně dioptrických čoček za výhodnou cenu, kterou jsou brýle označeny.

Na panelech v prodejnách GrandOptical jsou vystaveny obroučky označené cenami, které zahrnují rovnou i brýlové čočky. Stačí si tedy jen vybrat obroučky a zvolit počet dioptrií. Brýlové čočky vám budou do vybraných obrouček zasazeny podle individuálních potřeb vašich očí. Pokud si nejste jisti, kolik dioptrií potřebujete, využijte možnosti nechat si ZDARMA změřit zrak optometristy přímo na prodejně a bez nutnosti objednání.

Kvalita na prvním místě!
Akce snad může zdánlivě připomínat prodej hotových brýlí v supermarketu. Ale to je opravdu jen velmi vzdálené přirovnání. Kvalita brýlových obrouček i čoček je totiž v GrandOptical za všech okolností prvotřídní. Základní nabídka „kompletních brýlí“ proto zahrnuje zvýšený standard v podobě tvrzených brýlových čoček s antireflexní úpravou.

Chcete nadstandard?
V případě, že byste do svých nových brýlí chtěli lepší čočky, například tenčené, samozabarvovací nebo multifokální, pak si můžete vybrat ze základní příplatkové nabídky.
– Za tenčené čočky + 990 Kč
– Za samozabarvovací + 2990 Kč
– Za multifokální + 2690 Kč

Pokud by vám ani tyto čočky nevyhovovaly, pak vám připraví personál prodejny výhodnou individuální nabídku přesně pro vás.

Naše tipy:

 

SanMarco, GrandOptical

San Marco, GrandOptical

San Marco

Jednoduchý design, provedení v černé barvě, okrasné bočnice.
Cena za kompletní brýle (obroučky + čočky) je 1990 Kč

 

 

 

 

Vista Light, GrandOptical

Vista Light, GrandOptical

Vista Light

 

Moderní design, kovové bočnice se vzorem
Cena za kompletní brýle (obroučky + čočky) 2790 Kč
 
 
 
 
 
 
 
Text: Zuzana
Foto: GrandOptical
28.2. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků