Společnost

Neprošvihněte další sváteční VIP Prostřeno!

Sbírání kytiček

Také tento týden se fanoušci populárních osobností ze světa šoubyznysu a milovníci vaření mají na co těšit. Zatímco včera se vám představili zpěvák Pavel Vítek se svým partnerem Janisem Sidovským, hádejte, koho uvidíte dnes, zítra a pozítří?

Staré známé pořekadlo praví, že ve dvou se to lépe táhne. Přesvědčíte se sami, zda bude platit také při vaření? Právě tímto úslovím se totiž inspirovali tvůrci pořadu VIP Prostřeno!, proto vám nachystali další porci tentokrát dvojnásobného vaření našich známých tváří.

Včera, dnes, zítra a pozítří

Včera vám vařil Pavel Vítek a jeho partner Janis Sidovský, takže už víte, jak vypadají Vánoce u této dvojice i jaké dobroty předložili ostatním mlsným jazýčkům. A dnes? Těšte se na moderátora Zbyňka Merunku, který si přizval zkušenou kuchařku – manželku Sašu.

A pokud vám to nebude stačit, pak si zapněte televizi také ve středu a ve čtvrtek, abyste zjistili, jaké delikatesy nachystají další milé dvojice. Lenka Holas Kořínková si vybrala jako pomocníka svého exmanžela. Co myslíte, bude známá propagátorka dělené stravy tentokrát podávat kytičky, nebo se její hosté dočkají zvířátek? Překvapit vás ovšem může i herečka a zpěvačka Dáda Patrasová, které by měl pomáhat manžel Felix. Jelikož však Dáda prozradila, že Felix je schopný uvařit akorát tak kávu, kdo ví, jak to nakonec dopadne…


Připravila: Marcela

Foto: archiv FTV Prima

11. 12. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků