Kosmetika

Nevšední zážitek na konci dne

Sbírání kytiček

I každodenní očista těla vám může přinést nevšední zážitek, povzbuzení, energii a zahnat starosti uplynulého dne. Stačí sáhnout po správné koupelové přísadě a hned přijdete na jiné myšlenky.

Novinkou na trhu je řada přírodní kosmetiky Wellness&Beauty, která je k dostání v několika řadách produktů a složení.
 
 tělová emulze z řady Vitality

Tělová emulze řada Vitality

 Vitality nabízí povzbuzení a energii. Osvěžení po náročném dni vám poskytuje složení obsahující řasy a minerály, výtažky z citrónové trávy, bambus a do nového dne vás nastartuje vůně pomeranče a granátového jablka.

 
 Tělové máslo řada Harmony

Tělové máslo řada Harmony

Harmony uklidňuje a navozuje pohodu. Podmanivá vůně růží a fíků vás odnese daleko od starostí všedního dne a díky exotické vůni mučenky a meruňky načerpáte novou inspiraci. 

 
Balance pečuje nejen o pokožku těla, ale díky příjemné vůni také o vaši duši. Vychutnat s můžete i smyslnou vůni vanilky a makadamiového ořechu nebo uklidňující vůni kakaa a jojoby.
 
Základem každé řady je sprchový gel, který je doplněn dalšími produkty. Vybrat si můžete krémové sprchové gely, sprchové gely obsahující olejové kapky.  Díky nim je pokožka dokonale hydratovaná už během mytí. Obnovu pokožky a její hladkost zajistí peeling nebo jemný peelingový sprchový gel. Relaxovat můžete ve vaně plné pěny, koupelové soli nebo luxusních perliček do koupele. Po koupeli své tělo hydratujte buď tělovým mlékem, lehkou tělovou emulzí nebo výživným tělovým mlékem. Díky promyšlenému designu si jednotlivé produkty nespletete.
 
Řada Wellness&Beauty k dostání výhradně v prodejnách společnosti ROSSMANN.
 
Připravila: Šárka
Foto: Archiv společnosti Rossmann
29. 9. 2010
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků