Nové CD O5 a Radeček

Hudební skupina O5 a Radeček vydala nové album Pozdrav z Opičích hor, které bude právě dnes křtít. Akce proběhne od 17.00 v pražském Bontonlandu na Václavském náměstí.

Titulka pro: Nové CD O5 a Radeček

Hudební skupina O5 a Radeček vydala nové album Pozdrav z Opičích hor, které bude právě dnes křtít. Akce proběhne od 17.00 v pražském Bontonlandu na Václavském náměstí.

Za kmotra desky si Radečci pokaždé vybírají fotbalového hráče. Postupně jim alba polévali Radek Kováč, Pavel Kuka, Horst Siegl nebo brankářská legenda Jan Stejskal. Ani u pátého alba skupina neudělá výjimku. Tedy skoro. „Jakub Kohák je vášnivý hráč a fanoušek fotbalu, takže tradici „fotbalového kmotra“ udrží. Je to ale navíc geniální umělec, jehož práci obdivujeme mnoho let. Jsme fakt moc rádi, že se právě on stane sudičkou naší opičí desky,“ – říkají Radečci.

Na křtu se objeví také členové kapely UDG, kteří na novou desku nahráli s Radečky duet. „Pokud si kluci nespletou datum a opravu dorazí, zahrajeme společnou píseň naživo přímo na křtu desky. Jsme zvědaví, jestli si ještě pamatujou text,“ – vtipkují kluci z O5 a Radeček.

Proč se kapela rozhodla poprvé představit své nové album právě v Bontonlandu? „Ze dvou důvodů,“ říká Ondřej Polák a dodává „jednak teď nemáme v Praze žádný koncert, na kterém bychom desku pokřtili, a pak taky Bontonlandu fandíme, stejně jako každému jinému obchodu, který ještě prodává klasická cédéčka a pomáhá tak nové muzice.“


Více informací o novém CD na www.o5.cz.

Připravila: Zuzana

Foto: archiv

10.10. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÝROČÍ

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

OBLEČENÍ

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat... Obchody zavřený se ...

KÁVA

Ahojky, tak nějak by mě zajímalo, jak máte nejraději kávu? ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz