Nové kontaktní čočky TopVue

Novinkou na našem trhu jsou kontaktní čočky TopVue. Jedná se o velmi pohodlné a uživateli dobře snášené hydrogelové čočky s tenkými okraji a přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky, hyaluronátu sodného. Kombinace těchto vlastností přináší nositeli maximální pohodlí po celý den.

Titulka pro: Nové kontaktní čočky TopVue

Novinkou na našem trhu jsou kontaktní čočky TopVue. Jedná se o velmi pohodlné a uživateli dobře snášené hydrogelové čočky s tenkými okraji a přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky, hyaluronátu sodného. Kombinace těchto vlastností přináší nositeli maximální pohodlí po celý den.

Výhodou čoček TopVue oproti jiným čočkám jsou značně tenké okraje, které jsou pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující. Při každém mrknutí oční víčko přechází přes předěl mezi čočkou a okem. Čím je zakončení čočky pozvolnější, tím méně je oční víčko čočkou drážděno. Dále čočky TopVue disponují velmi stabilní optickou korekcí, díky čemuž poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera. Kontaktní čočky TopVue jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Čočka ovšem zakrývá pouze část oka, a tak větší plocha zůstává UV záření vystavena, je tedy i tak potřeba ochranu zajistit slunečními brýlemi.

Každopádně i ty nejlepší kontaktní čočky se neobejdou bez kvalitního roztoku. Používání dobrého roztoku zvyšuje komfort nošení a životnost čoček. Například roztok Gelone vyniká svou kvalitou zejména díky již zmíněnému hyaluronátu sodnému. Tato látka je totiž pro lidské tělo přirozená, neboť se nachází například v kloubní tekutině. Vzhledem ke svým unikátním vlastnostem je hojně užívána v plastické i oční chirurgii, a to zejména pro svou schopnost podporovat regeneraci buněk.

Co je největší výhodou kontaktních čoček? Jsou položeny přímo na oku, a jejich uživatel tak může pohodlně využívat plnou šíři svého zorného pole. Tuto vlastnost oceňují především sportovci a řidiči, ale také maminky na mateřské dovolené. Zkrátka všichni, kteří potřebují mít neomezenou možnost pohybu a bezchybný zrak. Nošení kontaktních čoček není třeba se vůbec obávat, neboť jsou vhodné pro korekci všech očních vad, jako je dalekozrakost (hypermetropie), krátkozrakost (myopie), astigmatismus atp.


Kompletní sortiment čoček TopVue i důležité rady pro jejich nošení, správnou aplikaci či výběr příslušenství naleznete na www.cocky-kontaktni.cz.

Připravila: Zuzana

Foto: Archiv

16.9. 2011
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

KORÁLKY

Ahojky všem :) Měla bych dotaz... Máte někdo prosím ...

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

CVIČENÍ

Ahoj holky, jaké cvičení preferujete? Doma nebo chodíte ven ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz