Volný čas

Novoluní v Býku 2024: přináší nám příjemné období

Sbírání kytiček

Ve středu 8. května nás čeká novoluní v Býku, které přinese větší emocionální bezpečí, vyšší příjem nebo větší spojení s blízkými lidmi.

Novoluní Býka nás nabádá, abychom se naplno dostali zpět do svého těla. Zpomalte a vychutnejte si radosti, které vám připadají samozřejmé. První doušek ranní kávy, příjemné oblečení i pohled na krásné ráno cestou do práce vám zlepší náladu.

Toto novoluní aktivuje naši krční čakru a pomáhá nám vyjádřit naše hodnoty. Zemitý Býk přináší zdravý rozum a praktickou magii. Zkontrolujte, že vše stojí na stabilních základech. Najděte v životě rovnováhu. Býk nám také připomíná, abychom si vážili přírody.

Vládkyní Býka je Venuše. Ta symbolizuje lásku, peníze, harmonii a kreativitu a přináší nám velmi slibné období. Příznivé seřazení nebeských těles během tohoto novoluní nám přinese potenciál pro výrazné proměny. Pokud ho využijete, získáte pocit spokojenosti a naplnění. Buďte vděčni za to, co máte. Důvěřujte si a věřte své síle. Uvědomte si překážky a těžkosti a v klidu je přijměte. Býk vám pomůže dosáhnout i dalších věcí, které si přejete. Popřemýšlejte, kde o sobě pochybujete. A proč. Tyto pochybnosti vám brání v růstu. Věřte si. Zkuste příliš nepřemýšlet a věřte své intuici.

Při novoluní v Býku se zaměřte na praktické věci. Projděte si své finance. Podívejte se, kde zbytečně utrácíte. Přidejte zdraví prospěšné návyky. Hýbejte se a začněte se zdravě stravovat. Vytvářejte si jednoduché plány na každý den, které zvládnete splnit. Každé znamení zvěrokruhu vládne určité oblasti těla. U Býka je to krk a ramena. Dopřejte si masáž.

Rituály na novoluní v Býku

  • Dávejte si malé a snadno splnitelné cíle. Býk nás vybízí k tomu, abychom si nekomplikovali život.
  • Posilněte krční čakru – zpívejte, zhluboka dýchejte, používejte modrou barvu.
  • Investujte do praktických věcí.
  • Něco vypěstujte – nemáte-li prostor, pěstujte alespoň bylinky na parapetu.
  • Vyházejte všechny nepotřebné účty. Ty potřebné si srovnejte a schovejte.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com, chaninicholas.com
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků