Volný čas

Novoluní v Kozorohu: pomůže vám uskutečnit své sny

Sbírání kytiček

Ve čtvrtek 11. ledna proběhne novoluní v Kozorohu, první novoluní v tomto roce. Pomůže nám uskutečnit své sny v průběhu následujících dvanácti měsíců.

Energie tohoto novoluní vám pomáhá své plány a sny opravdu uskutečnit. Přináší úspěch a odměnu za vaši píli. Urychluje vaše plány tak, jako když plachetnici pohání silný vítr. Představte si, čeho chcete dosáhnout během šesti měsíců. Své záměry můžete samozřejmě měnit. Nemusíte vše vyřešit teď hned. Soustřeďte se na to, jak se chcete cítit. A čeho chcete dosáhnout. Detaily vyplynou samy.

Novoluní v Kozorohu nám nabízí malé posuny, které dokážeme implementovat a naplnit. Život, který chcete žít, má svou vibraci. Když si představujete, že už ho žijete, přijímáte tuto vibraci. Zbavte se všeho, co vám brání věřit v sebe sama. Všimněte si, jaké pochybnosti se objevují, když si představujete svůj nový život.

Vaše intuice už je připravena, ještě to musí přijmout vaše mysl. Kozoroh nám připomíná, že s vírou a odhodláním dokážeme spoustu věcí. Důležité je nasazení a soustředění. Kozorohu nejde o úspěch a peníze, ale o naplnění. Kozoroh je znamením struktury a pomůže vám ve stanovení opravdu dobrého plánu. Přináší pocit uzemnění. Silnou stránkou Kozoroha je oddanost a koncentrace. Podle něj je důležité dělat to, co opravdu stojí za to. Pomůže vám najít, co vás opravdu baví. Tomu se pak věnujte bez ohledu na potíže.

Novoluní v Kozorohu přeje také lásce a romantice. Popřemýšlejte, čeho chcete ve vztahu dosáhnout. Láska je samozřejmě o spontánnosti, ale nějakou představu určitě máte.

Novoluní v Kozorohu vytváří trigon s Uranem retrográdním v Býku. Uran nám pomáhá se změnit. Nelpět na starých vzorcích. Většina z nás se změn samozřejmě bojí. Uran a Kozoroh vás podpoří ve snaze najít své nové já a v růstu. Stává se, že když chceme začít něco nového, musíme se s něčím stávajícím rozloučit. A to není lehké. Berte své cíle vážně.

Připravila: Vlaďka Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com, consciousreminder.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků