Volný čas

Nový projekt společnosti AVON: Fandíme ženám

Sbírání kytiček

Již více než 130 let je AVON součástí životů žen a naslouchá jejich nejtajnějším snům a přáním. Jsou pro něj zásadní inspirací a dohromady vytváří největší společenství žen na světě

S vášní den za dnem dělá ženy spokojenější a krásnější díky jejich produktům, dává jim pocit seberealizace a nezávislosti díky výdělečné příležitosti a v neposlední řadě jim připomínáme, že se musí starat o své zdraví a zůstat zdravé pro své blízké.

Letošní rok bude ve znamení zajímavých projektů, kterými podpoříme energii mezi ženami, sílu podané ženské ruky a moc sdílení. První z projektů odstartuje 11. dubna a jedná se o tzv. FuckUp Night, což je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví o věcech, které se zrovna dvakrát nepovedly. S nadhledem, humorem a mnohdy i sentimentem vzpomínají, jak je tyto situace formovaly a jak jim daly sílu do dalšího života. Těšit se můžete např. na herečku a režisérku Petru Nesvačilovou, koučku Kristin LaRonca Parpel, herečku Vlastinu Svátkovou či odvážného muže, módního návrháře Lukáše Macháčka.

V letošní Mezinárodní den žen 8. března společnost Avon pustí do světa #fandimezenam a za podpory více než dvou desítek osobností vyzve ženy, aby sdílely svoje ženské inspirace. Tváří nejen tohoto projektu se stala Dara Rolins se kterou se odteď můžete více setkávat nejen na sociálních sítích, ale i v katalogu a na akcích, jež pro vás v letošním roce AVON chystá.

AVON věří, že krása je víc než módní diktát. Že není v dokonalosti a je v každé ženě. Vidí krásu v odvaze být sama sebou a plnit si své sny. Dokonalost pak v síle pomáhat ostatním a inspirovat tak svět. Novou kampaň najdete pod hashtagy #fandimezenam a #jsmeAVON.

8. března se můžete přidat a označit na Facebooku a Instagramu ženu, která je pro vás důležitou inspirací. 

A nám o ní můžete napsat hned v naší diskuzi.

Připravila: red.

Zdroj: Avon

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků