Olga Šípková: Ke zdravému a šťastnému životu vede pět kroků

Společnost Nutrend a její fungování na trhu sleduji téměř celou svou éru, skoro 21 let. Tehdy jsme stáli společně na startovní čáře. V současné době nabízí Nutrend široké spektrum doplňků výživy od vrcholových sportovců až po rekreační sportování. A protože mou hlavní náplní je předcvičování a organizování volného času pro aktivní ženy, nadchla mě nabídka Nutrendu v oblasti aktivního životního stylu.

Zobrazit fotografii v galerii

 

Tyto produkty mi opravdu velmi vyhovují a chutnají. Tak proč nedoporučit lidem, jak správně jíst a sportovat, když mám za sebou v této oblasti tak bohaté zkušenosti? Děkuji společnosti Nutrend za důvěru, o vše dobré se ráda podělím.


Pohyb

Pohyb zlepšuje fyzickou kondici, upevňuje zdraví, předchází zraněním a nemocem, krásně tvaruje tělo a samozřejmě přispívá, díky prožitkům a následnému vyplavování endorfinů, k dobré náladě. Pokud se rozhodnete na sobě pracovat, věnujte se pohybu pravidelně, doporučuji 3x týdně. Střídejte pohybové aktivity od různých stylů cvičení ve fitness (posilovací, taneční a protahovací ) až po outdoorové aktivity. A hlavně nikdy nezapomínejte na pitný režim! Já velmi ráda popíjím při cvičení např. CARNITINE DRINK.


Strava

Pokud na sobě chcete pracovat a díky tomu se cítit skvěle, pak počítejte s tím, že pravidelný pohyb jde ruku v ruce s dodržováním základních pravidel ve stravování. Já sama jím nejméně 5x denně, vybírám si a připravuji jídelníček na nadcházející den. Často jsem velmi zaneprázdněná a nechci nechávat jídelníček náhodě. Ve všech taškách i v autě mám vždy připravené např. různé tyčinky. Jsou velmi dobře stravitelné, nezatíží mě a dodají energii. Hodně jsem si oblíbila WELLNESS OATS CAKE, PROFIGUR tyčinky a nebo T-MEAL BAR, když mám hlad a vím, že na normální jídlo se dostanu až později. Stejně funguje koktejl T-MEAL FRUITY, který popíjím pravidelně třeba po dopoledním cvičení. Jste-li aktivní, žijete náležitě „rychle“ a chcete být v dobré kondici, opravdu nepodceňujte výběr a pravidelnost stravy.


Odpočinek

Zapomínáme, že zdroje naší energie nejsou nevyčerpatelné. A věřte mi, vím o čem mluvím - před lety jsem důležitost odpočinku velmi podcenila. Myslete na sebe a na každý týden si naplánujte několik relaxačních bodů. Je třeba se odreagovat od stereotypu všedních dnů. Připravte pro sebe chvíle, na které se budete určitě těšit!


Denní režim

Čas je často naším nepřítelem, a pokud si nerozplánujeme pracovní den, pohltí nás a my usínáme pozdě večer s pocitem, že jsme nic nezvládli. Já se naučila načasovat práci, odpočinek, aktivity a samozřejmě čas na jídlo. Rodina, a zejména děti, jsou samozřejmostí. Pokud máte pocit, že vám dochází síly a nemáte už z ničeho radost, zamyslete se nad tím, co vše pro sebe děláte a co vám přináší radost. Stále si připomínám rčení: Everything is up to you.


Psychická pohoda

Nezapomínejme pracovat na naší duševní stránce - ať již radostmi, uvolněním, láskou, přátelstvím nebo sebevzděláním a třeba četbou. Nezapomínejme si dělat v životě radost a těšit se z maličkostí!

Kvalitní doplňky stravy

 


EFEKTIVNÍ SPALOVAČ - CARNIFORM SHOT

Carniform Shot je efektivně navržená kombinace funkčních látek, která útočí na tukovou tkáň a zvyšuje její využívání během fyzické aktivity. Obsahuje vitaminy skupiny B2, B3, B5, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Přípravek obsahuje také cholin, který podporuje metabolismus lipidů a kofein, který přispívá k mobilizaci tuků a pomáhá při jejich spalování.

Nutrend Carniform Shot

Nutrend Carniform Shot

 

PITNÝ REŽIM - CARNITINE ACTIVITY DRINK

Osvěžující hotový nápoj bez cukru s obsahem L-karnitinu (1000 mg) a s přídavkem energizujících látek. Efektivně pomáhá s důležitou hydratací organismu během zátěže.

Nutrend Carnitine activity drink

Nutrend Carnitine activity drink

 


KVALITNÍ ENERGIE - TYČINKA PROFIGUR

Tyčinka Profigur je müsli tyčinka s vysokým obsahem vlákniny a s přídavkem 10 vitaminů. Základ tyčinky tvoří ty nejkvalitnější zdroje cereálií a šťavnatého ovoce.

Nutrend tyčinka Profigur

Nutrend tyčinka Profigur

 


NÁHRADA STRAVY - TYČINKA T-MEAL

Tyčinka T - Meal je lahodná tyčinka s vysokým obsahem bílkovin, avšak s nízkým obsahem cukrů. Při hubnutí nesmíte hladovět, proto ji určitě vyzkoušejte.

Nutrend tyčinka T-meal Bar

Nutrend tyčinka T-meal Bar

 


LAHODNÝ KOKEJL - T-MEAL FRUITY

Instantní koktejl určený jako kvalitní a vyvážená svačina s velkými kousky ovoce nebo čokolády kdykoliv v průběhu dne. Dodá optimálně vyvážené množství bílkovin a sacharidů, které vás plně zasytí, ale zároveň nezatíží! Díky vysokému obsahu vlákniny je maximálně prodloužen pocit nasycení bez následné chuti na sladké.

Nutrend koktejl T Meal Fruity

Nutrend koktejl T Meal Fruity

 


BIO TYČINKA - BIO WELLNESS OATS CAKE

Tyčinka plná ovesných vloček a ovoce v BIO kvalitě, z nejkvalitnějších zdrojů, bez použití chemických látek, umělých barviv, konzervantů a umělých sladidel.

Nutrend tyčinka Bio Wellness Oats Cake

Nutrend tyčinka Bio Wellness Oats Cake


 

Komerční prezentace
Foto: Nutrend
14. 1. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Svět zdraví - plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Svět zdraví - plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Stejně tak jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta...

Svět zdraví – plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Svět zdraví – plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Stejně tak jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta...

10 rad pro otěhotnění

10 rad pro otěhotnění

Snažíte se otěhotnět? Někomu se to podaří hned, někdo každý měsíc netrpělivě čeká, až se...

Zdraví souvisí s psychikou. Myslete na sebe jako na celek.

Zdraví souvisí s psychikou. Myslete na sebe jako na celek.

Že jsou tělo a duše spojené nádoby není nic nového. Všichni to víme, ale stejně...

9 nejlepších potravin pro podzimní kuchyni

9 nejlepších potravin pro podzimní kuchyni

Všichni je známe. Jsou obyčejné a přesto v sobě skrývají tajemství, o kterých se vám...

Titulka pro: Znáte Reiki?

Znáte Reiki?

Reiki je japonský výraz, kterým je označována univerzální životní energie. Rei znamená v překladu univerzální...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

MIMINKO SE NEDAŘÍ

Dobrý večer, co dělat, když nám nejde otěhotnět? ...

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz