Zdraví

On-line kurz FIT a FRESH: Cesta ke zdravému tělu

Tělo a duše jsou spojené nádoby, když vyčerpáte jednu, automaticky čerpáte i z druhé. Chcete-li naopak jednu uzdravit, musíte se postarat i o tu druhou, abyste uspěli.

Přehlížení pocitů vede k nemocem. Tělesné štěstí je křehký stav, který může být snadno narušen. Souvztažnost těla a duše je známá už tisíce let. A navíc poslední poznatky vědy nešetří důkazy, jak toto propojení funguje! Jedno je jasné, pocity – ať negativní či pozitivní – můžou bezprostředně ovlivňovat tělo.  

Řečeno dvěma slovy emoce = nemoce. Proto za klíčový bod v manuálu k úspěchu považuji péči o mysl a emoce, ty potvory mají zásadní vliv na to jestli jsme zdraví, spokojení, štíhlí. 

Všichni dokážeme zhubnout, nakoupit, uvařit si, zacvičit si, zkrátka popečovat o tělesnou schránku. Co celkem úspěšně ignorujeme jsou právě pocity a myšlenky. A u nich musíme začít, když chceme dosáhnout trvalých změn v náš prospěch. 

Petra L. Krajčinovič vám přináší šestitýdenní cestu za krásnějším já, zdravějším životním stylem a novými návyky. Prozradí v něm fígle, s nimiž nejen dosáhla změny – krásnění – ale čím a jak si svou změnu udržuje a hýčká. Od nákupů, přes jídelníčky, návody jak obelstít chutě a změnit stravovací návyky. Je to snadné, naučí vás řídit a vozit se budete sami. A věřte, bude to jízda!

V jejím on-line kurzu nepůjde „jen o to, jak a co jíst“, bude se věnovat myšlenkám, práci s emocemi, pohybu a odpočinku. Prioritou kurzu FIT a FRESH je celkové zlepšení kvality života, zvýšení sebedůvěry a radosti. Také trvalá změna stravovacích návyků, nárůst pozitivní energie a fyzické i psychické síly s příjemně rychlým úbytkem váhy, jen tak. 

Jíst a zhubnout je sen všech žen, byl i můj a stal se skutečností. Zhubla jsem 20 kilo. Těším se i na vaše úspěchy. Jsme v tom spolu. Užijte si Vánoce, STARTUJEME 9.LEDNA 2020. 

Petra L. Krajčinovič před a po

Pro prvních 30 Žen jsme připravili SLEVU 10 % na nákup online kurzu FIT a FRESH – kód FITAFRESHZENY10. Platí pro jednu osobu/jednu emailovou adresu. Slevu 10% můžete uplatnit i na nákup dárkového poukazu FIT a FRESH na www.bykrajcinovic.cz/fit-a-fresh.

Zdroj a foto: Petra L. Krajčinovič


Diskuze: příspěvků