Zdraví

On – line kurz FIT a FRESH: zlepšete si stravovací návyky

Zlepšete si stravovací návyky s online kurzem FIT a FRESH. Zhubnout a udržet si stabilní hmotnost natrvalo je snem mnoha žen.

Pro stovky z nich se snaha stala realita díky šestitýdenní cestě za redukcí váhy jídlem a změny vztahu k jídlu. 

Zasej myšlenku, sklidíš čin, zasej čin, sklidíš návyk. Na co myslíme, tím jsme. Pokud žijeme v nesouladu s našim vnitřním nastavením, projeví se to vždy navenek. Ať už na naší náladě, sebevyjádření, vztahu k nám samotným i na těle. 

Jídlem řeší 95% lidí krize, složité životní situace a často i nudu. Ne nadarmo se jídlu říká emoční berlička. Ze zajídání emocí se jednoduše stane návyk. Vztah k jídlu je silný návyk a vytváří se v dětství. Neznamená to, že v dospělosti nelze změnit. Trvalá změna stravovacích návyků je složitý proces. Vyžaduje správně zasetý cíl, soustředění a disciplínu. Naučte se vařit a jíst a hýbat tak, abyste byly spokojení. 

Malé pomocné menu už dnes:

– Sepište si každodenní stravovací návyky

– Veďte si přehled veškerého jídla, které konzumujete a kdy ho konzumujete po dobu několika dní.

– Označte si identifikované návyky, které jsou pro vás typické 

Příklad:

• jíte moc rychle 

• zajídáte stresové situace 

• jíte, když se nudíte 

• jíte, i když nemáte hlad 

• vynecháváte jídla – například snídani 

• celý den se nestiháte kvalitně najíst a „bagujete lednici večer“ 

Vyzkoušejte si jarní verzi online kurzu FIT a FRESH. Prvním deseti z vás Petra Krajčinovič nabízí účast ZDARMA.s kódem Fitafreshfree. Další zájemkyně mohou využít akční slevu na nákup kurzu 10% se slevovým kupónem mezizenami10 na www.bykrajcinovic.cz/fit-a-fresh-jaro-2020.

Zdroj a foto: FIT a FRESH


Diskuze: příspěvků