Volný čas

Originální dárek na den dětí. Výroba vlastní čokolády

Dali byste Vašim dětem ke Dni dětí rádi něco, na co jen tak nezapomenou? Darujte jim zážitek. Kreativní, sladký, zdraví prospěšný. Vezměte je do čokoládového-opičího království v Havelské ulici na kurz výroby čokolády. Chocolate Monkey nabízí 3x denně workshop výroby vlastní čokolády.

Na co přesně se můžete těšit? 

Během 90 minut se formou hry dozvíte spoustu informací o čokoládě od pěstování kakaovníku až po vznik lahodné tabulky čokolády. Prozradíme Vám také, jaké benefity v sobě rozumná konzumace čokolády skrývá pro Vaše zdraví. Osvojíte si proces výroby čokolády a naučíte se správně temperovat. Ponoříte do mísy s čokoládovou hmotou prst, který oblíznete, nebo si s ním namalujete čokoládový knír či fousy. 

Fantazii se v Chocolate Monkey meze nekladou. A jak sami víte, fantazie dětí nezná mezí. Cílem workshopu je dobře se pobavit, vyzkoušet si dosud nepoznané, naučit se něco nového a hlavně, vyrobit si a ozdobit vlastní tabulky čokolády a čokoládová lízátka.

Workshopem Vás provede vrchní čokolatiérka Michaela, která se řemeslu léta učila v zemi čokoládě zaslíbené, ve Švýcarsku, nebo její neméně zkušená čokoládová pomocnice Aneta. Tým Chocolate Monkey Vás pobaví, naučí, rozesměje, poradí.

Přijde Vám to málo? 

Nebo snad ještě nemáte čokolády dost? Dobrá. Můžete si u nás v čokoládovně zakoupit zajímavé a netradiční kousky čokolády té nejvyšší kvality. 

ČOKOHOLICI, HOLKY I KLUCI, VÍTÁNI! Na děti i rodiče se těší tým Chocolate Monkey a jedna náramně mlsná opice. 

Více informací najdete na chocolatemonkey.cz nebo na sociálních sítích Facebook a Instagram.

KP

Foto: Pixabay


Diskuze: příspěvků