Pánská jízda v kuchyni

Příznivci seriálu Cesty domů, zejména pak jeho mužských představitelů, si tento týden pochutnají obrazně i doslova – s vařečkou v ruce se předvedou herci Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup a Miroslav Etzler.

Titulka pro: Pánská jízda v kuchyni
Zobrazit fotografii v galerii

Jak asi bude vypadat ryze pánské a navíc výhradně herecké vaření? Co myslíte, nebudou mít pánově tak trochu hlad? Dívejte se už dnes, abyste tuhle hádanku brzy rozlouskli!

Jan Vlasák: Spolehlivé menu

Známý herec v seriálu ztvárňuje majora Soudka, ovšem nás nyní více zajímá, jak si poradí u plotny? „Polívčičku udělám,“ začíná prozrazovat své menu a dodá, že bude jednoduchá, zato samá zeleninka. „Ta báječně rozehřeje žaludek,“ potěší Pavla Soukupa, vždyť venku je v době natáčení pěkná zima. A jaké bude hlavní menu? „Připravím jednoduché kuře na bramborách, pečené dohromady,“ pokračuje první hostitel. Sladkou tečku zastoupí prý o něco složitější pudink a to je vše. „Je to celkem banální, ale na výhru má šanci jakékoliv menu,“ rozvažuje nad jídelníčkem Miroslav Etzler.

Honza trochu řeší technické vymoženosti v kuchyni, ale nakonec vše dobře dopadne. Během vaření se svěřuje, že je milovníkem sladkého, jenže má to háček – díky svému zdravotnímu stavu by měl sladké velmi výrazně omezit. Ochutná sám alespoň domácí jahodovou marmeládu, kterou připravovala jeho žena, nebo ji už dávno zná? A co na to řeknou hosté? Zdá se, že pánové mají z nečekaného setkání velkou radost. Dostane je snad Honza vybranou zábavou?

Miloslav Tichý: Pstruh ve „fabrice“

Nejmladší soutěžící, představitel zavražděného Filipa Janáka, své kolegy určitě překvapí – zve je totiž do „fabriky“ neboli do ateliérů a kulis televizního seriálu. Pokud „cesty“ sledujete pravidelně, můžete se těšit třeba na hospodu U Bety nebo policejní služebnu, kde „šéfuje“ Jan Vlasák. A kde se bude chystat soutěžní menu? Prý v kuchyni Kači Bernátové! Nejprve se však optejme, zda mladý herec vůbec zvládne něco uvařit. Prý ano, ale jen občas a k plotně se staví spíš tehdy, když jeho žena není doma. Zeptat se manželky, herečky Petry Špalkové, nemůžeme, proto nezbývá, než Mílovi věřit.

Co byste si tentokrát dali? Pokud chcete spíše lehčí stravu, herec se vám trefí do chuti. Začíná lehce stravitelným těstovinovým salátem s krevetami, zeleninou a jogurtem, pokračovat bude pstruhem se šťouchanými brambory a na závěr chystá palačinky. Zdá se vám to opět příliš jednoduché? Jeden ze soutěžících je však nadšený, protože palačinky miluje a prý by je dokázal jíst od rána do večera. „Trochu jsem ho podcenil,“ nechá se posléze slyšet Mirek Etzler. Ovšem prostředí podcenil také hostitel; co se stalo, že se v ateliérech musí vytírat?

Jelikož všichni pozvaní hosté v seriálu Cesty domů hrají kriminalisty, přichystal jim Míla detektivní zábavu. Zdalipak to pánové ocení? A vyřeší zápletku, nebo ne? „My jsme nevyřešili jednodušší případy,“ směje se Mirek a na závěr dodá, že ho dnešní hostitel překvapil ve všech směrech. A vás?


Připravila: Marcela

Foto: archiv FTV Prima

29. 1. 2013


 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DEKORACE ONLINE

Dobrý večer, poradíte prosím, kde mají na internetu hezké ...

JAKÉ KOUPIT OŘÍŠKOVÉ MÁSLO?

Dobrý den, nemáte prosím doporučení na kvalitní ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, poradíte prosím jaké doplňky užívat pro ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz