Partička opět míří na vzduch

Znají se už léta. A Partička se stala jejich velkou láskou. Věnují jí spoustu času a konečně začali sklízet ono vytoužené ovoce. Michal Suchánek (47), Richard Genzer (46), Ondřej Sokol (41) a Igor Chmela (42) společně improvizují už dva roky.

Titulka pro: Partička opět míří na vzduch
Zobrazit fotografii v galerii
Březnový OK! Magazín
Březnový OK! Magazíne

Na začátku to vypadalo, že jejich společné vystupování nebude mít dlouhého trvání. Po několika dílech Partičku stáhli z vysílání. Naštěstí ale diváci zabojovali, tato čtveřice se vrátila v plné parádě a má na kontě spoustu úspěchů. Například na jejich fanouškovských stránkách na Facebooku je více než 350 tisíc lidí. V Českém slavíkovi byli nominováni v kategorii skupina roku a loni také převzali cenu v soutěži televizní popularity TÝTÝ za pořad roku a také jako absolutní vítězové celé této ankety.

Podrobnosti se dozvíte v jejich velkém rozhovoru v březnovém čísle OK! magazíne. Máme pro vás ochutnávku.

 

Teď v březnu to budou přesně dva roky, co se vaše Partička poprvé objevila na televizní obrazovce. Začneme tedy trochu netradičně vzpomínkami... Co se vám vybaví při myšlence na vaše společné začátky?

 

 

ONDRA: Jaké společné začátky myslíte? Společné začátky s Michalem a Geňou na Tele Tele byly pro mě dost napjaté, protože jsem tam byl novej režisér a strašně jsem chtěl, aby se mnou kluci byli spokojení. Společné začátky s Igorem už jsem popsal v mnoha rozhovorech i v televizi a znovu se omlouvám, že jsem ho nechal takovou dobu hladovět. Společné začátky s Partičkou byly od první chvíle strašná sranda a radost při hraní, a pak strašnej stres a práce, abychom prorazili. Vzhledem k tomu, kde jsme dnes, se na to vzpomíná naštěstí hezky.

 

RICHARD: Při myšlence na naše společné zážitky se mi vybaví netradiční vzpomínky, a jelikož to jsou vzpomínky netradiční, nerad bych je šířil.

IGOR: Sedím v autobusu, jedu na divadelní zájezd, zvoní mi telefon, volá mi Ondra, jestli bych s ním, Vláďou Hronem a panem Zindulkou nedělal zábavný pořad v televizi. Měl jsem k jeho nabídce určité výhrady, které akceptoval a po několikaměsíčním castingu se k nám přidali Michal s Richardem... Dělám si prdel, samozřejmě. Vzpomínám si, jak jsme se v Bránickém divadle sešli a cca hodinu se pokoušeli si navzájem cosi předvádět. Myslím, že nám všem bylo tak nějak divně. Zpětně si uvědomuju, že to byl asi ten rozhodující pocit pro to To natočit. Že s tím budeme pak ještě nějak vystupovat, se myslím dopředu nějak nepočítalo.

MICHAL: První kino, první pusa, první hodina jazzgymnastiky, Igorovy kotouly, první společné saunování.


Žádný start není jednoduchý, ale nutno podotknout, že vám se vytrvalost vyplatila a Partička je s každým dílem lepší a zábavnější. Vnímáte to taky tak?

 

MICHAL: Jo, já to hrozně vnímám, tohleto.

RICHARD: Špatně se mi to jako protagonistovi hodnotí, ale když to říkáte, velice rád to vnímám.

IGOR: Snažíme se, přes všechnu legraci to bereme vážně, a pokud cítíme, že se něco nepovedlo, jsme náchylní k tomu se o tom bavit a většinou o tom seriózně diskutujeme.

ONDRA: Vždycky si takhle těsně před představením stoupneme spolu v zákulisí, chytneme se kolem ramen a Michal řekne takové to naše klubové motto: Hoši, pojďme dnes být zase o kousek lepší a zábavnější.


Je pravda, že každé představení Partičky „vaříte z vody“? Nemáte dopředu vůbec nic připravené?

 

IGOR: Moskva je připravená, pokud se v souvislosti s naší choreografií dá mluvit o připravenosti, pokud se vůbec dá mluvit o choreografii...

ONDRA: Je to pravda. Podívejte se na nějaký ten díl a představte si, že všechno dopředu víme a máme nacvičené... To by přece bylo příšerný hlavně pro nás, takhle předstírat všechno to překvapení, to, jak nemůžeme na ty věci přijít, jak se všichni smějeme, když se někomu něco podaří, jak se navzájem vždycky hádáme, čí to byla vina, že něco nevyšlo... To bych nevydržel předstírat ani minutu, to bych se sám ze sebe poblil a nikdo by mě u toho neudržel, utekl bych a nikdy bych se nevrátil.

RICHARD: Je to prostě tak. Přísahám. Jenom doplním, že lež má krátké nohy a kdo lže, dostane se po pekla. Já do pekla nechci. Hlavně si myslím, že kdybychom si vše předem domluvili, bylo by to vidět a poznat.

MICHAL: Vzhledem k tomu, že po natáčení točíme ještě další díly v němčině, polštině a španělštině, trošku se na ně připravujeme. Jen Igor nemusí, protože je Polák.

Více se o Partičce dočtete v aktuálním čísle OK! Magazine, který je právě teď v prodeji na stáncích.

Připravila: Katka
Foto: OK! Magazine
13. 3. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnici Lego zná snad každé malé dítě. S touto stavebnicí si stavěli už naši rodiče...

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Od zboží pro domácnost, přes dřevěné chaty, hudební nástroje až po nedostatkové zboží, kterým byla...

Titulka pro: Pro zdravý spánek

Pro zdravý spánek

V posteli trávíme více než třetinu svého života. Je pro nás místem odpočinku, klidu a...

Titulka pro: Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Chystáte se zařizovat nebo rekonstruovat dům či byt? Nebo byste stávající bydlení rádi zmodernizovali? Zasoutěžte...

Titulka pro: Bav se a pomáhej s Oriflame

Bav se a pomáhej s Oriflame

Kosmetická společnost Oriflame, Nadace Terezy Maxové dětem a obecně prospěšná společnost Spolu dětem druhým rokem...

Adventní pohoda s HARIBO medvídky

Vánoce se slaví téměř po celém světě, i když rozdílnými způsoby. Spojují je takové symboly,...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ORIGINÁLNÍ DÁREK

Přítel mě nedávno potěšil krásným dárkem. Dostala ...

OVOCNÉ KAPSIČKY

Dobrý den, chtěla bych dcerce koupit ovocné kapsičky a ...

IVF KLINIKA?

Dobrý den, ráda bych znala vaše názory na IVF kliniky. Kde ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz