Past na opary

Snad každý z nás měl někdy opar. Někdo si už ani nepamatuje, kdy to bylo, jiní se s ním potýkají poměrně často. Opar je nejenom nevzhledný, ale hlavně bolestivý a vysoce nakažlivý. Pokud se ho nepodaří včas zaléčit, trvá až deset dnů, než se ho zbavíte. Můžete vyzkoušet náplast Herpatch s komplexem účinných látek. Ta opar hojí, překryje a postupně se na rtu rozpustí bez bolestného odstranění při výměně náplasti za novou.

Titulka pro: Past na opary

Snad každý z nás měl někdy opar. Někdo si už ani nepamatuje, kdy to bylo. Jiní se s ním potýkají poměrně často. Opar je nejenom nevzhledný, ale hlavně bolestivý a vysoce nakažlivý. Pokud se ho nepodaří včas zaléčit, trvá až deset dnů, než se ho zbavíte. Můžete vyzkoušet náplast Herpatch s komplexem účinných látek. Ta opar hojí, překryje a postupně se na rtu rozpustí bez bolestného odstranění při výměně náplasti za novou.

Odborníci doporučují při léčbě oparu aplikovat dvě náplasti denně. Pokud pacient použije náplast Herpatch již při prvních pocitech píchání, které signalizují počáteční fázi tzv. výsevu oparu, může náplast zabránit jeho rozvinutí. Náplast je potřeba při nasazení navlhčit, aby dobře přilnula a mohly se z ní uvolňovat hojivé aktivní látky. Náplast Herpatch je vhodná i pro děti od čtyř let.

Opary jsou projevem infekce vyvolané virem herpes simplex (HSV-1), jehož nositelem je až 80 % populace a u 20 % z nich se projev nákazy pravidelně opakuje. Jakmile virus v lidském organismu jednou propukne, zůstává aktivní po celý život a vyčkává na vhodný spouštěcí mechanismus. Mezi první projevy vzniku oparu patří pocit píchání či pálení v postiženém místě. V tomto okamžiku je velmi důležité zahájit vhodnou léčbu a předejít přenosu oparu na jiné části těla či na jinou osobu.

Připravila: Katka
Foto: Herpatch
20. 5. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BETULA

Jakou zkušenost máte s užíváním tady toho doplňku a ...

DAROVÁNÍ VAJÍČEK

Dobrý den, hrozně ráda bych šla darovat vajíčka, ale mám ...

BELLA HAPPY

Zdravím, nemáte prosím zkušenost s plenkami Bella Happy? ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz