Tipy

Pečeme s láskou 8

Pečete rádi? Nenechte si ujít v pořadí již osmý titul z úspěšné řady kuchařek Dr.Oetkera „Pečeme s láskou“.

Pečete rádi? Nenechte si ujít v pořadí již osmý titul z úspěšné řady kuchařek Dr.Oetkera „Pečeme s láskou“.

Nová kniha Pečeme s láskou 8 je průvodcem svátečního pečení pro všechny, kteří hledají inspiraci a nové nápady jak potěšit své blízké a překvapit hosty.

Ve všech knihách „Pečeme s láskou“ najdete originální recepty, které byly pečlivě vybrány a vyzkoušeny ve Zkušební kuchyni Dr.Oetker. Při dodržení předepsaného postupu a použití uvedených přísad se moučník zaručeně vždy povede. Většina receptů vychází ze současného trendu, kterým je jednoduchá a rychlá příprava a suroviny běžně dostupné v našich obchodech. Kuchařku ocení jak úplní začátečníci, tak v ní najdou inspiraci i zkušené pekařky.

Všech 52 receptů, které najdete v této knize, je nových a ještě nebyly nikde jinde zveřejněny. Každý recept je doplněný o velkou fotografii.

Kniha Pečeme s láskou 8 je rozdělena do 4 kapitol:

Rodinné oslavy:
Sladký moučník nesmí chybět na žádné oslavě. V knize najdete recepty na nepečené i pečené dorty, koláče, štrúdly i řezy.

Velikonoce:
Recepty a návody, jak ozdobit velikonoční stůl nebo čím netradičním obdarovat koledníky jsou obsahem kapitoly Velikonoce.

Vánoce:
Vyzkoušejte nové recepty na přípravu vánočního cukroví. Vynikající jsou třeba tvarohové miništoličky, pistáciová srdíčka nebo rozmarýnové tolary.

Silvestr:
Poslední den v roce by se měl s přáteli pořádně oslavit. Co dobrého a originálního připravit? Co třeba rychle a jednoduše upéct párty věnec nebo chuťovky s cibulí? Další nápady na originální slané recepty hledejte v kapitole Silvestr.

Knihu si můžete objednat v e-shopu Dr.Oetker na: www.oetker.cz za cenu
139 Kč + poštovné.
 

Připravila: Katka
Foto: Oetker
15. 2. 2013


Diskuze: příspěvků