Perwoll renew 3D effect

Opakované praní, sušení, žehlení, různé druhy znečištění, pot a různé povětrnostní podmínky - všechny tyto vlivy působí na textilní vlákna a snížují jejich odolnost.

Titulka pro: Perwoll renew 3D effect

 

Opakované praní, sušení, žehlení, různé druhy znečištění, pot a různé povětrnostní podmínky - všechny tyto vlivy působí na textilní vlákna a snížují jejich odolnost.

Výsledkem může být změna barvy, blednutí odstínů nebo zašednutí. Nikoliv však s novým pracím prostředkem Perwoll renew 3D effect od firmy Henkel, který je zárukou, že o vaše prádlo bude postaráno hned ve třech dimenzích - zajistí intenzitu, stabilitu a zářivost barev prádla, které vydrží déle jako nové.

Nové složení pracích gelů Perwoll renew 3D effect podporuje perfektní vzhled vašeho oblečení s každým praním. Chrání barvy každého vlákna, zabraňuje změnám a uvolňování barev v průběhu praní. Perwoll renew 3D effect pečuje o oblečení ve třech dimenzích – zajišťuje intenzitu, stabilitu a zářivost barev.
 

  • Perwoll renew 3D Color effect - pro intenzivní, stabilní a zářivé barvy oblečení déle jako nové. Perwoll pečuje o sytost vašeho zářivě barevného oblečení a omezuje jeho blednutí.
  • Perwoll renew 3D Black effect – pro intenzivní, stabilní a zářivé černé a tmavé oblečení déle jako nové.
  • Perwoll renew 3D White effect – pro zářivě bílé oblečení bez potřeby bělení, omezuje zašednutí během praní, pro dosažení jasně bílé.
  • Perwoll renew 3D Sport effect - pro dokonalou svěžest sportovního oblečení s "Re-fresh" efektem, neutralizaci nepříjemných pachů a ochranu membránových textílií u funkčního prádla. S Perwollem renew 3D Sport effect zůstává sportovní oblečení ve skvělé formě po delší dobu.


Připravila: Katka
Foto: Henkel
8. 8. 2016
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

inzerce

ŽHAVÉ DRBY

G-SPOT VIBRÁTOR

Našla bych tu někoho se zkušeností s g-spot vibrátorem ? Je ...

LOKNOVACÍ KULMA

Kde bych sehnala kvalitné loknovací kulmu ?

CALVIN KLEIN

Kde mají nějaký větší výběr calvin klein spodního ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz