Tipy

Philips Lumea

Také pravidelně bojujete s chloupky? Vyzkoušejte metodu, která je odstraní na dlouhou dobu.

 

Také pravidelně bojujete s chloupky? Vyzkoušejte metodu, která je odstraní na dlouhou dobu.

 

Společnost Philips představuje přelomový systém odstranění chloupků Philips Lumea s technologií intenzivního pulzního světla (IPL). Ta jemnými, pravidelnými impulzy světla efektivně předchází opětovnému výskytu chloupků a udržuje tak pokožku sametově hladkou každý den. K dispozici jsou dva modely – Lumea Precision Plus SC2003 s přesným nástavcem pro aplikaci i na obličeji a Lumea SC2001, které přinášejí dlouhotrvající odstranění chloupků doslova během pár minut.


Nový systém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light). Ta je odvozena od technologie využívané v profesionálních salonech krásy, kde se prosazuje posledních 15 let. Společnost Philips tuto technologii přizpůsobila pro bezpečné a efektivní použití v pohodlí domova a v úzké spolupráci s předními dermatology vyvinula přelomový systém odstranění chloupků Philips Lumea.

 

Philips Lumea aplikuje na kořínek chloupku jemný světelný výboj, takže dojde k jeho zahřátí, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Toto zvýšení teploty způsobí následné odpadnutí chloupku a výrazné oddálení jeho opakovaného nárůstu. Vzhledem k tomu, že IPL působí na chloupky v anagenní neboli růstové fázi, je nutné aplikaci dle potřeby opakovat.

 

Komerční prezentace
Foto: Philips
11. 12. 2013


Diskuze: příspěvků