Tipy

Placentor Vegetal

Rádi zkoušíte kosmetické novinky? Máte v oblibě přírodní kosmetiku? Vybíráte si produkty pro citlivou pleť?

 

Rádi zkoušíte kosmetické novinky? Máte v oblibě přírodní kosmetiku? Vybíráte si produkty pro citlivou pleť?
 

Vyzkoušejte novou dermokosmetiku Placentor Vegetal s rostlinnou placentou! Pro začátek zkuste krém, který můžete používat na den i noc a dokonce jako pleťovou masku. Díky balení v tubě je ideální také na cesty.

Regenerační hydratační krém Placentor Vegetal

Regenerační hydratační krém Placentor Vegetal pro den i noc dokonale hydratuje a intenzivně vyživuje suchou pokožku. Zklidňuje a zjemňuje citlivou pleť. Je vhodný i ke zklidnění pleti po slunění. Krém je obohacený o extrakt z květů měsíčku lékařského a rostlinnou placentu, která chrání a regeneruje pokožku vystavenou klimatickému stresu (slunce, zima, vítr, UV záření atd.). Dlouhotrvající hydratace byla klinicky prokázána a kožní tolerance je testována dermatology.

Co je rostlinná placenta

Rostlinná placenta byla objevena po dlouholetém výzkumu. Tento účinný komplex, opírající se o gemmoterapii, čerpá svou sílu a účinnost z důležitých živin obsažených v čerstvých pupenech rostlin. Rostlinná placenta má mimořádný regenerační a hydratační účinek díky vysoké koncentraci aminokyselin, peptidů a oligoelementů. Její účinnost byla vědecky prokázána (testy in vitro).


Tipy a rady

Regenerační hydratační krém můžete použít i jako masku: aplikujte silnější vrstvu krému a nechte 20 minut působit (například večer před spaním), docílíte tak intenzivní hydratace. Po uplynutí stanovené doby případný přebytek krému do pleti vmasírujte nebo odsajte papírovým kapesníčkem.

Placentor si můžete koupit ve vybraných lékárnách nebo na na www.placentor.cz

KP
Foto: Placentor
28. 6. 2016

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků