Šatník každé ženy by měl být obohacen minimálně o jeden druh plavek, které jsou elegantní.

 

Šatník každé ženy by měl být obohacen minimálně o jeden druh plavek, které jsou elegantní. Vhodně vybrané plavky by vám měly sednout přesně na míru a atraktivně kopírovat ženské křivky. Právě v plavkách by měla každá žena odhalit skvostné proporce tak, aby si připadala nadmíru atraktivně. Dejte sbohem neforemným plavkám, které nelichotí vaší figuře a trochu se odvažte.


Chodíte-li plavat do bazénu, budou vhodnější jednodílné plavky. Lépe skryjí případné tělesné nedostatky a celkově postavě lahodí. Chcete-li se v bazénu pochlubit plochým bříškem, podívejte se na sportovní dvoudílné plavky Dianka.cz značky Rami a Winner.
Chystáte-li se v zimě na dovolenou k moři, zvolte elegantní dvoudílné plavky. Umožňují celistvější opálení. Navíc je můžete kombinovat, neboť je možné si k jedné podprsence pořídit kalhotky bokové, vykrojené, s nohavičkou, na zavazování na bocích, nebo tanga. Podívejte se na stránky pradelkoprotebe.cz. Nabízí různé variace kalhotek i výstuh do podprsenek.

 

Potřebujete-li zvýraznit poprsí, podívejte se na dámské plavky Sisi s podprsenkou s vyztuženými košíčky a s vyjímatelnými push-up vycpávkami. Ty můžete vyměnit za vycpávky gelové, které nejsou součástí plavek, ale jsou praktičtější ke koupání, protože nenasávají vodu.

 

 

Komerční prezentace
Foto: pradelkoprotebe.cz
7. 11. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků