Volný čas

Pluto ve zpětném chodu 2024: přináší nepříjemné situace

Sbírání kytiček

Planeta Pluto je ve zpětném chodu v dopředu uvažujícím Vodnáři až do 1. září 2024. Tajemný Pluto je strážcem našeho nevědomí i tajemství. Pluto pomáhá odhalit způsoby, kterými soupeříme o moc. Pokud ze svých neúspěchů obviňujete někoho jiného (a ve skutečnosti si to neuvědomujete), zřejmě úřaduje Pluto.

Období, kdy je Pluto ve zpětném chodu, vám nabízí možnost vrátit se k věcem, které jste nevyřešili, a které jste zasunuli hluboko v sobě. Pluto je spojen s vaším vnitřním dítětem. Všichni máme svou stinnou stránku, kterou bychom raději popřeli. Když je Pluto ve zpětném chodu, budete muset čelit nepříjemným situacím. Postavte se tomu čelem.

Pokud řešíte nějaké konflikty, nehledejte vinu jen u druhých. Prozkoumejte problém do hloubky. Co z toho je vaše chyba?

Beran

Máte chuť opustit některé projekty nebo skupiny, ve kterých už dlouho působíte? Dobře si to rozmyslete. Pokud vaši spolupracovníci nedělají to, co mají, řekněte jim to. Omezte čas na sociálních sítích a setkávejte se s přáteli.

Býk

Pluto ve zpětném chodu brzdí vaši kariéru. Buďte trpěliví a hledejte řešení. Určitě ho nakonec najdete. Vyrazte na místa, která máte rádi.

Blíženci

Máte toho moc, a ne všechno zvládnete. Snažte se své povinnosti zredukovat a buďte pozorní. Pokud možno se nepouštějte do složitých věcí.

Rak

Pluto ve zpětném chodu vás přiměje přehodnotit některé vztahy. Zaměřte se na to, co vlastně chcete. Najděte si čas jen pro sebe.

Lev

Máte tendence cítit se opuštění a nedocenění, i když k tomu nemáte důvod. Hromadí se ve vás hněv. Pokud si chcete s někým promluvit, nejdříve se uklidněte.

Panna

Máte dobré organizační schopnosti, a přesto se vám práce začíná vršit. Budete ji muset zredukovat. Nezapomínejte také na své nejbližší a nechte si nějaký čas i sami pro sebe.

Váhy

Máte mnoho přání a omezený rozpočet. Hlídejte si své finance. Rozmyslete si dobře, za co nakonec utratíte peníze. Užívejte si chvíle s přáteli.

Štír

Vaše pozornost se soustředí na váš domov. Předtím, než si ho trochu zvelebíte, tak si vše ukliďte a uspořádejte. A zapojte své blízké.

Střelec

Máte mnoho známých a málo času. Zaměřte svou pozornost na ty, kteří jsou vám opravdu blízcí. A věnujte se i relaxaci.

Kozoroh

Pracujete na mnoha projektech, a to je vyčerpávající. Omezte je a najděte si i čas pro sebe. Potřebujete nejen odpočívat, ale i se dále rozvíjet.

Vodnář

Buďte trpěliví a vše si pořádně promyslete. Snažte se dívat na věci komplexně. Potřebujete vnést do svého života více rovnováhy.

Ryby

Smiřte se s tím, že nemůžete vše ovládat. Jděte s proudem. Nezapomeňte na relaxaci. Nakonec budete mít dobré nápady.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Vanyakh on freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků