Zdraví

Podepsalo se na vás léto?

Sbírání kytiček

Ať se nám to líbí nebo ne, léto je pryč. Nad fotkami z dovolené teď můžeme jenom vzpomínat na dny plné sluníčka, pohody a koupání. Jenomže právě sluneční paprsky, které jsme si plnými doušky o prázdninách užívali, dokáží s naší krásou udělat své. Nejvíce trpěly naše vlasy a kůže. Dopřejte jim proto důkladnou regeneraci.

Naše tipy:
 
 

 

Společnost MedPharma přináší speciální doplněk stravy Vlasy, kůže, nehty. Díky své kombinaci vitaminů a minerálů napomáhá ke zdravému růstu a kvalitě vlasů a nehtů a příznivě působí při obnově, udržování pružnosti a pevnosti pokožky. Navíc obsahuje i antioxidanty, které vás chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Balení 60 tablet stojí 168 Kč a koupíte ho v lékárnách nebo na www.medpharma.info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Panthenol je velice známá a účinná látka pro regeneraci  pokožky. Dopřejte si ho ve formě pečujícího mléka, jež obsahuje kromě D-panthenolu také allantoin a komplex vitaminů A, E, F. Toto mléko Vaši kůži dokonale zregeneruje, vyživí a současně uklidní, takže je vhodné také pro citlivou pleť. Současně chrání pokožku před volnými radikály. K dostání je v lékárnách v balení 200 ml za 147 Kč.

 
 
 
Připravila: Zuzana

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků