Krása

Podzimní kolekce obuvi

Jak to tak vypadá, podzim tu bude co nevidět. Ostatně v řadě obchodů jsou připraveny ho přivítat nové podzimní kolekce oblečení a obuvi.

Pestré podzimní období se také stalo inspirací pro podzimní kolekci obuvi Baťa. Ta se nese na vlnách rozmanitých tvarů a materiálů, trendy stylů a barev v několika různých kolekcích. Některé z nich představujeme.
 
 Holy Bohemian

Holy Bohemian

V kolekci HOLY BOHEMIAN naleznete balerínky, kotníčkové boty či kozačky na půvabných podpatcích. Jednotlivým kouskům vévodí kovové zdobení. Barevně vás pohltí všechny odstíny hnědé doplněné o šedou a černou.

 Wo Beat

Wo Beat

 
 
V kolekci WO BEAT se vše odehrává v klasické černé, a to na vlně kotníčkových bot a kozaček, které jsou doplněny výrazným šněrováním, pásky a zipy. Odvážné podpatky a platformy působí elegantně. Nezbytnou součástí kolekce jsou harmonické doplňky. Vybírat můžete kabátky se širokým límcem a výraznými náplety nebo netradiční šály přes hlavu, které vás zahřejí v podzimním sychravém dni.
 
 La Boyfriend

La Boyfriend

Jednou z hlavních linií podzimu je prolínání pánského stylu do dámských outfitů. Pokud podlehnete tónům kolekce LA BOYFRIEND, budete zaručeně trendy. Dominantním typem je polobotka se šněrováním v několika barevných variantách v koženém provedení. Kolekci pohodlných polobotek doplňují kotníkové typy i kozačky. Výrazná barva, ale zároveň jednoduchý design bez výrazných detailů jim dodává na půvabu. Nechybí ani doplňky – tašky, šály i šátky sladíte barevně i stylově.

 
Připravila: Šárka
Foto: archiv firmy Baťa
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků