Pokladnice energií pro rok 2012

Pokud jste příznivci ezoteriky a zajímají vás všechny věci mezi nebem a zemí, měli byste zpozornět. Máte totiž jedinečnou příležitost setkat se s jedním z nejznámějších českých jasnovidců Stanislavem Brázdou alias Stanley Bradleym. V pondělí 12.prosince se v Praze koná seminář Pokladnice energií pro rok 2012. Co vás čeká?

Titulka pro: Pokladnice energií pro rok 2012
Zobrazit fotografii v galerii

Na semináři se dozvíte řadu praktických, rychlých a hlavně fungujících technik, které vám pomohou řešit problémy ve všech oblastech vašeho života. Jednoduchým způsobem se seznámíte s uvedením do nižší hladiny vědomí, vyzkoušíte si věštění nebo se dozvíte o možnostech diagnostiky zdravotního stavu a následně i léčbě zdravotních obtíží. Pod vedením Stanley Bradleyho a pomocí unikátní techniky nazvané Virtuální dům odhalíte kořeny svých životních obtíží týkající se např. minulosti, zdraví, financí, vztahů v rodině apod. Zároveň získáte nástroje jak tyto problémy řešit. Někteří z vás budou mít možnost vyzkoušet fenomén rodinných konstelací a zbavit se problémů přímo na místě!

Kdo je Stanley Bradley?
Stanley Bradley alias Stanislav Brázda se narodil 30. května 1948 v Děčíně. Své jasnovidné schopnosti má a využívá je již od dětství. Naučil se pracovat se siderickým kyvadlem, virgulí i kartami. Věští z křišťálové koule, vody i ohně. K jeho největším věštbám patří teroristický útok v New Yorku a Londýně, ničivé záplavy a uragán v České republice. Pomohl mnohým k vyléčení rakoviny, vyřešení neplodnosti či nalezení ztracených dětí. Přičinil se k záchraně tisíce životů a partnerských vztahů. Staví rodinné konstelace, radí v otázkách zdraví, vyhledává geopatogenní zóny a doporučí i to nejvhodnější bydlení či nasměruje firemní záměry. Všechny jeho publikace jsou bestsellery a mezi nejoblíbenější patří Jak se dožít 140 let či vlastní vykládací karty.

Seminář se koná v pondělí 12. 12. 2011 od 18.00 do 22.00 v Paláci Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2. V předprodeji budou vstupenky od do 8. 12. a koupíte je za 400 Kč, na místě bude stát vstupné 600 Kč. Více informací hledejte na www.kodava.cz

Lexikon Moderní psychotroniky
Lexikon Moderní psychotroniky

Zajímá vás ezoterika? Jaké máte zkušenosti?

Napište nám své zkušenosti na mail redakce@mezizenami.cz. Ty nejzajímavější zveřejníme a vybereme dvě z vás, které získají sadu DVD s názvem LEXIKON MODERNÍ PSYCHOTRONIKY, jejichž autorem je právě Stanley Bradley.

 

 

 

 

 

 

Připravila: Zuzana
Foto: Archiv
1.12.2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

inzerce

ŽHAVÉ DRBY

OPAKUJÍCÍ SE ZÁNĚT MOČOVÝCH CEST

Prosím poraďte co pomáhá na vracející se záněty ...

DOBRÁ OPTIKA

Dobrý den, poradíte kam zajít vybrat nové brýle a kde mi ...

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

Má někdo zkušenost s prodlužováním vlasů? Prosím o tip.

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz