Osobní rozvoj

MgA. Petra L. Krajčinovič


Moto: Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.
 
Práci, kterou dělám, považuji současně za poslání a koníčka. Mám dlouholeté zkušenosti ve všem, co svým klientům nabízím. Cit pro tuto práci nemá každý, kdo si usmyslí, že ji chce dělat. Já jsem od útlého dětství věděla, že budu učit, ale jinak než ve školském systému.
 
Od dětství se na mě nabalovaly duše a já fungovala jako rádce a vrba. Pedagogické a psychologické vzdělání bylo logickým vyústěním mé vášně pomáhat lidem. Certifikace profesionálního kouče ICF dalším krokem a navrch ještě LA obor tvůrčí psaní mediální komunikace. Vzdělávám se stále.
 
Koučink, mentoring a terapie osobního růstu jsou vynikající nástroje v rukou odborníků, ti vědí jak s klienty pracovat, ale klient si musí sám stanovit cíle, odhadnout svoje možnosti, kapacitu a trénovat vůli a vytrvalost. Úspěch se dostaví v případě senzační souhry a dobře nastavené spolupráce kouče – mentora - terapeuta a klienta. Ale také, když klient pochopí, že primární je začít zevnitř ven, ne opačně. S klienty neexperimentuji, pracuji se špičkovými technikami světově uznávaných kapacit psychologie a koučinku. Jako jediná v ČR se věnuji transpersonálnímu koučování.
 
Mnoho z nás trpí emočními komplexy, žijeme podle zaběhnutých schémat myšlení, máme slabou schopnost sebereflexe a sebeuvědomění. Nejlepší nápady vznikají v momentech vnitřního klidu a s nimi roste naše sebevědomí = spokojenost.
Nikdy, ale opravdu nikdy se nevzdávejte!
 
 

OTÁZKY

Zlomené srdce

Já se nechci ptát na sebe,ale na syna...
Je mu 31 roků, loni e zamiloval,byla to první velká láska,ale po půl roce ho opustila...dost krutě... On nechce ani slyšet,aby navázal nový vztah,navíc ještě tedˇpo roce mluví pořád jen o té jediné...nevím,jak mu pomoci... Můžete mi, prosím, poradit?

OTEVŘÍT TÉMA (1)
Název otázky
Popis problému
POLOŽIT OTÁZKU

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

POSTÝLKA PRO MIMINKO

Ahojky, neznáte nějakou dobrou stránku kde najdu pěkné ...

NESPAVOST

Kdo s tím máte taky problém, poraďte prosím, co vám ...

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE

Ahoj, vybírám kvalitní a originální náušnice, poraďte ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz