Právo

Mgr. Nina Bachroňová


Specializace: trestní právo, rodinné právo, občanské právo

Z Advokátní kanceláře Mgr. Nina Bachroňová se sídlem v Mostě s výše uvedeným zaměřením, nicméně spolupracující s dalšími odborníky s přesahem do jiných specializací zejména obchodní právo či právo pracovní. Advokátní kancelář poskytuje komplexní služby pro klienta, zajišťuje konzultace, zpracování právních rozborů, vypracování smluv a právní zastoupení jako takové.


Kontakt:

Mgr. Nina Bachroňová
Moskevská 3336
Most
tel: 720 186 036

 

OTÁZKY

Návrat do práce po RD

Dobrý den, prosím vás, jsem na rodičovské dovolené a ještě mi zbývá rok. Mohu nastoupit už nyní zpátky do zaměstnání, aniž bych ji musela rušit? Děkuji předem za odpověd a přeji hezký den. Jana K.

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Podnájem

Dobrý den,
chtěla bych svůj byt pronajímat a zústat na chalupě. Budu muset něco platit ? jako daň a pod.
Předem moc děkuji.venkovanka

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Darování

Dobrý den. Chtěla bych na manžela napsat ideální polovinu nemovitosti,avšak manžel splácí exekuci. Vím,že v takovém případě je lepší když dlužník žádnou nemovitost nenabije,ale i přes to se chci zeptat,je nějaká možnost napsání nemovitosti na manžela bez nebezpečí o nemovitost přijít? Děkuji.

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Dědictví

Dobrý den,manžel zdědil polovinu patrového rodinného domku po otci. V domě bydlí jen tchýně ale zdělila nám,že si nepřeje abychom se tam nastěhovali,ovšem přispívat na provoz chcš,na vyplacení nemá. Máme 3 malé děti a bydlíme v podnájmu,takže bychom samozřejmě uvítali vlastní bydlení. Máme právo užívat patro i přes její nesouhlas? Nebo je možnost jiná,budeme se s tchyní muset soudit?

OTEVŘÍT TÉMA (2)

Dluh

Dobrý den, v březnu jsem dceři půjčila větší obnos s tím, že mi to brzy vrátí.Vrátila mi jen malou část. Nyní řešíme pozůstalost po mém manželovi. Mohu tuto situaci nějak propojit, nebo to mám nechat rozdělené. A jak bych mohla, bez vymyhačů, peníze dostat zpět. Díky moc za pomoc.

OTEVŘÍT TÉMA (2)

Nakládání patnáctiletého syna s penězi

Dobrý den,
zajímalo by mě,jestli jde nějak právně ošetřit nakládání patnáctiletého syna s většími sumami.Má diagnostikované ADHD a dělá mu potíže rozlišit hodnotu peněz.Obávám se,aby nám až bude mít příští rok 15 let a dostane občanský průkaz,nenadělal dluhy.Je dost ovlivnitelný a důvěřivý.Děkuji.

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Zaměstnání

Dobry den,pristi rok se vracim do prace po rod.dovolene,byla jsem doma od r.2008 se dvema po sobe narozenymi detmi. Musi mi zamestnavatel drzet puvodni misto,popr.mi nabidnout jine,odpovidajici misto?delala jsem vychovatelku,ale pocitam,ze mi nabidne pozici nocni vychovatelky,misto klasicke vychovatelky.ale dle lekarky musim dodrzovat spankovou hygienu,jelikoz jsem mela epolepticky zachvat,a nocni bych delat nemohla, pokud bych to ze zdravotnich duvodu delat nemohla,muze me z prace propustit?nebo mi musi nabidnout jeste jine misto odpovidajicivychovatelcea zdrav.stavu
Dekuji

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Dědictví

Dobrý den.Bydlíme s manželem a našemi dvěma dětmi v RD s tchánem a švagrem.Polovinu domu jsme zrekonstruovali.Švagr je "vyléčený" alkoholik, nevydělává a živí ho tchán. Jelikož je tchánovi 75let, tak se ptám, že pokud by zemřel, tak se ptám, zda-li tu musí švagr zůstat přestože nepracuje, nemá příjem a nepřispívá na domácnost?Děkuji mnohokrát za odpověď.

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Dluhy

Dobrý den,dcera se dostala do finančí tísně kvůli dluhum bývalého přítele.Ten si bral půjčky a nechával je platit z účtu mé dcery.Po ztrátě svého zamestnání a neplacení půjček a několikáté exekuci se dcera sním rozešla.Po opětovném žádání ji neposílá žádné peníze a tudíž její plat nestačí na splátky i když bylo financováno hlavně jeho bydlení.Přístavba domu a oprava sřechy.Konsolidace spátek byla dceři zamitnuta.Prosim o radu co může ještě udělat.Děkuji za odpověd.

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Dědictví

Manžel zdědil po rodičích "ideální" 1/2 rodinného domu, kterou obýváme. Máme pouze 1 syna. Pokud by manžel zemřel dříve bez závěti, bude dědictví rozděleno mezi mnou t.j. manželkou a synem rovným dílem. Kdy a za jakých podmínek se mohu případného dědictví vzdát v prospěch syna?

OTEVŘÍT TÉMA (1)
Název otázky
Popis problému
POLOŽIT OTÁZKU

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Ahojky :) Holky, ať chceme nebo ne, vánoce se blíží. A s tím i ...

SILVESTR

Nevíte někdo o nějaké dobré chatě na Silvestra?

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz